Olay Gentle Cleansers Göz Makyaj Temizleyicisi

olay_gentle_cleansers

Olay Gentle Cleansers Göz Makyaj Temizleyicisi

Merhaba,

Daha önce sizlerle blogumu paylaşmıştım hatırlarsanız. Artık Pazartesi günleri sizlerle buluşacağım ve kullandığım bir üründen bahsedeceğim.

Olay Gentle Cleansers Göz Makyajı Temizleyicisi kullandığım ürün..

Sürekli makyaj yapmıyorum ancak göz makyajını seviyorum. Fakat gözlerimin alerjik yapısı nedeniyle makyajım fazla kaldığı zaman gözlerim kızarmaya ve istemsiz ağlamaya başlıyorum. Bu yüzden genellikle bir eyeliner ve maskara ile günü geçirebiliyorum. Far, baz v.s. sürdüğüm zaman en fazla 2-3 saat sonra silmem gerekiyor ve bunun için genellikle yanımda göz makyajı temizleyicimi taşıyorum, bir de makyaj pamuğumu tabi 🙂

olay_gentle_cleansers
Olay Gentle Cleansers Göz Makyaj Temizleyicisi

Olay kremi aldığımda çok büyük bir hevesle kullandım. Çünkü birçok ürün denedim ve bu konuda 3-5 üründen memnun kaldım.

Olay Gentle Cleansers ürününü üzerindeki talimata göre kullandığımda gözlerim kan çanağına döndü. Çünkü üzerinde parmak ucunuzla gözleriniz kapalıyken göz kapağınıza ve kirpiklerinize nazikçe masaj yaparak uygulayın , göz kapağınızı ve kirpiklerinizi pamukla silerek temizleyin diyordu. Aynen tarifteki gibi uyguladım ama ister istemez gözüme kaçtı ve gözlerim yanmaya başladı ve temizlikte de beklediğim verimi alamadım. Belki benim gözlerim hassas ondan olmuştur ya da fazla sürdüm ondan oldu diye düşündüm.

Olay_Gentle_Cleansers_ Göz_ Makyaj_Temizleyicisi
Olay Gentle Cleansers Göz Makyaj Temizleyicisi

Sonrasında makyaj pamuğuna sürüp gözlerimi öyle silmeyi denedim bu seferde bayağı bastırmam gerekti. Gerekli verimi alamadım maalesef . Sonuç olarak bitene kadar kullanırım ama bir daha almam sanırım, ben memnun kalmadım.

Ürün 100 ml.lik ambalajda satılıyor, bir çok online sitede ve kozmetik satan mağazalarda bulabilirsiniz. Fiyatı aldığınız yere göre değişiklik gösteriyor. 13- 20 TL civarı. 

Önümüzdeki hafta bir başka yazıda görüşmek üzere,

Lerzan

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1712 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: