Olay Total Effects Yüz Yıkama Jeli 150 ml

Merhabalar, Son üç haftadır kullandığım ve kendisinden aşırı memnun kaldığım bir yüz yıkama jelinden bahsetmek istiyorum. Olay Total Effects Yüz Yıkama Jeli

İlk önce ürünü nasıl aldığımdan bahsedeyim. Kozmetik dükkanının  önünden geçerken sürekli kullandığım sıvı sabunun indirimine girdiğini gördüğümde sıvı sabunları atın almış giderken kasada bulunan yüz yıkama kellerini gördüm ve incelmeye baladım. Sonra almaktan vazgeçtiğim anda satış personeli bayan ürünün % 50 indirimde olduğunu ve kesinlikle almamı ve çok memnun kalacağımı söyledi ve arkasın da bana dua edeceksiniz demeyi de unutmadı. Bu kadar iddialı konuşması beni bir anda etkiledi ve ürünü 10 TL’ye satın aldım. Bana ürünle ilgili söylediği tek önemli detay cilt rengini dengelediğini söylemesiydi.

Ben karma bir cilt tipine sahibiyim. T bölgem özellikle burun kenarlarım yağlı  ve yanaklarımın alt kısımları hafif kabarık ve kızarık.

Üç haftadır düzenli şekilde her akşam yatmadan önce ürünü kullanarak yüzümü yıkıyorum ve bir haftadan sonra yüzümde kızımın da fark ettiği değişiklikler gözle görülür şekilde başlamış oldu.

Neler mi? En önemlisi iki kaşımın arasında olan kırışıklık izi hafifledi. Yüzümün tüm bölgesinde eşit bir renk tonu var. Yüzümde aydınlık veren bir ışıltı ve pürüzsüzlük oluştu. Kızım benim fondöten kullanmadığımı bildiği halde, yüzümde fondöten olduğunu zannetti.

Yüz yıkama jeli, jel olmaktan ziyade krem şeklinde ve içinde minik parçacıklar mevcut. Fazla köpürme beklemeyin, köpürmüyor. Yüzünüzü yıkarken bile yumuşaklığı hissedebiliyorsunuz. Ayrıca çok güzel kokuyor. Zaman zaman kullandığım yüz yıka jelleri oldu. Beğendiklerim  de vardı, beğenmediklerim de.  Olay Total Effects Yüz Yıkama Jeli şu an için best ürünüm.

Yıkama sonrası yüzümde kuruma hissetmiyorum ama geceleri kullandığım serumla takviye yapıyorum.

Yüzümde ve ellerimde kalan ürünün kokusunu gerçekten güzel.

Benim için artı bir özelliği yaşlanma karşıtı bir ürün olması. Eee malum yaş ilerledikçe bu tarz ürünler denemekte fayda var:)

Yorumlarım ve deneyimlerin tamamen benim görüşlerimle alakalı. Farklı bir cilt tipinde farklı reaksiyonlar gösterebilir. Lütfen her ne olursa olsun kullandığınız ürünleri deneyerek ve test ederek alınız.

Memnun kaldığım bu ürünü size anlatmadan edemedim. Deneyen veya test eden varsa yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Haftaya yeniden görüşmek dileğiyle.

Ürün Detayı:

Olay Total Effects Yüz Yıkama Jeli 150 ml

Total Effects Yüz Yıkama Jeli, yüzünüzü temizlerken yaşlanmanın 7 işareti ile savaşır.

• İnce çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltır.
• Derinlemesine temizleyerek gözeneklerin görünümünü azaltır.
• Cildi arındırarak yeni hücrelerin yüzeye çıkmasını sağlar.
• Cilt dokusunu iyileştirir.
• Cilt rengini dengeler.
• Cildin matlığını gidererek yüzünüze sağlıklı bir ışıltı verir.
• Cildi nemlendirir ve yumuşatır.

Total Effects Yüz Yıkama Jeli, yılların izlerini silecek arındırıcı zerrecikler ve beta-hidroksi kompleksi içermektedir.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 494 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com