Omo Sıvı Deterjan

omo sıvı deterjan

Omo Sıvı Deterjan

Merhaba,

Sizlerle deterjan serüvenimi ve nasıl sıvı deterjan kullanmaya karar verdiğimi paylaşmak isterim. Yıllarca evdeki çamaşır makinemiz için sık sık eve servis çağırdık. Ve her gelen teknik eleman daha az deterjan kullanmamız için bizi uyardı. En pahalı, en iyi makineyi özenle seçip alıyor ama 5 sene sürmeden yenisini alıyorduk. Hep bozuluyor, servislerde aylarca sürünüyor, ümidi kesip yenisini bakıyorduk. Elbette tek sorun çok deterjan koymamız değil. Ama toz deterjanlarda ayarı tutturamama sorunu yaşadığımızı anladım.

omo sıvı deterjan

 

Yurtta kaldığım zamanlarda toz deterjan ve yumuşatıcı ikilisi hiç pratik olmuyordu. Ve deterjanın, yumuşatıcının çamaşırlarda bıraktığı yapış yapış hisse sinir oluyordum. Çok deterjan ile daha temiz olacağı düşüncesi kafama yer etmiş. Uzun süre Persil’i kullandım. Çünkü kokusuna bayılıyorum. Son olarak kullandığım Omo. Persil kadar baskın bir kokusu yok. Oldukça az bir kokusu var ve pek mis gibi değil. Belli belirsiz bir koku işte. Persil ile haftalar sonra bile mis gibi kokuyor çamaşırlar.

omo sıvı deterjan
Omo Sıvı Deterjan

Omo deterjanın en sevdiğim yönü sadece bir kapak ile çok kirli çamaşırlar bile iyice temizleniyor. Makineyi iyice dolduruyorum. Ve sadece bir kapakla içim rahat. O nedenle uzun süre kullanıyorum. Daha ekonomik oluyor. Tekrar alıp kullanmayı düşünüyorum. Bir daha toz deterjan ve yumuşatıcı ikilisine dönmek istemiyorum.

Siz ne kullanıyorsunuz?

Toplam Ziyaret: 2162 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir