Online Alışverişte PENTİ

Penti Online Alışveriş

Merhaba,

Sizlere 40+ dereceden bildiriyor ve postumu özellikle bu sıcaklıktan etkilenerek yazıyorum..

Sezon açılalı oldu ama bir türlü tatil fırsatı yakalayamamıs olanlar,aylardır tatil yapıp doymayanlar özellikle ve özellikle sıcaklarda kendini alışverişe verenler bu yazı senin için !

Öncelikle hepimizin bildiği Penti markası bikini ve yaz koleksiyonunda oldukça evimize giren bir marka. Ama son zamanlarda online satış konusunda benim en büyük tercihim
*Oncelikle çok hızlı teslimat
*Kalite garantisi
*Mağaza değişimi

gibi özellikleri yüzünden benim beğenimi kazanmıştı. Şimdi ise online’daki extra indirimli ürünler mağazada 2 katı fiyat iken, benim %50 indirimde aldığım ürünler var. Online satış sitesini seçmemde, mağazada bulunmaması veya standart bir uygulama olması etkili tabi ama 30 tl ‘ye mayo almamdaki mutluluk paha biçilemez.

Sitede yer alan %70 indirim kısmı ama maalesef benim aldığım ürün bittiği için gösteremiyorum.

penti web sitesi
Penti Online Alışveriş

 

Online Penti ye TIK TIK

Bu sekilde size önerdiğim siteyi inceleyebilirsiniz. Devamlı yenilenen ürün ile büyük küçük herkes için bir şeyler bulabilirsiniz

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 1488 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: