Orcapelli Saç Parfümü..

Son zamanlarda yeni tanıştığım markalardan biri de Orcapelli oldu. Markanın sülfat içermeyen şampuanını makyaj blogumda anlatmıştım daha önce. Bugün de hem saç besleyici serum hem de ışıltı serumu olarak da kullanılabilen Orcapelli saç parfümünden bahsetmek istiyorum.  Saç parfümü son zamanlarda oldukça popüler oldu ve ben de bir kaç markanın parfümlerini denemek fırsatı buldum.

 

Orcapelli Saç Parfümü
Orcapelli Saç Parfümü

 

Sprey 50 ml. ve dediğim gibi hem besleyici sıvı saç serumu hem de saç parfümü olarak kullanılabiliyor. Ben aynı zamanda saç açıcı olarak da kullanıyorum ama saç açıcı olarak daha yoğun kullanılması gerektiği için çok da kullanışlı bulmadım bunu. Daha çok hafif bir bakım ve ışıltı katsın diye kullanılabilir. Ancak ışıltı katmak isterseniz ıslak değil kuru saça uygulamak daha iyi oluyor.

 

orcapelli-sac-parfumu
Orcapelli Saç Parfümü

İçerik fena değil bence.  Parfüm olarak kullanmak isterseniz de evden çıkmadan saça sıkacağınız bir kaç fıs hem biraz ışıltı katıyor hem de koku veriyor. Yalnız ben bu serumun kokusundan pek hoşlanmadım. O nedenle parfüm olarak değil de bakım spreyi olarak kullanmayı tercih ediyorum. Bu şekilde kokusu da fazla kalıcı değil zaten.

Saçım hem hafifçe ışıldasın hem de aynı anda bakımlı dursun derseniz Orcapelli’nin bu ürününe bir şan verebilirsiniz. Ürün markanın kendi sayfasında 19 TL.’ye satışta bulunuyor.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1546 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir