Organix E Vitaminli Şampuan Yorumlarım

Selamlar :)) En güzel en havalı saçlara sahip olmak hepimizin arzusu. Bu uğurda sürekli bir arayış içerisindeyiz. Blogumu takip edenler bilir ki benimde cansız ve dökülen saçlarım var! Bende bir çok hemcinsim gibi saçlarımın gür ve dökülmemiş olmasını tercih ediyorum. Bu uğurda yeni bir şampuan deneyimledim Organix E Vitaminli şampuan bir süredir banyomda benimle.

20160815_073602
ogx e vitaminli şampuan

Fotoğraftan görüldüğü üzere şampuan yarıya geldi, yorumlayacak derecede kullandım ve şimdi sıra yorumlarda. Organix şampuanları içerik olarak temiz sayılabilir. Ürünlerin içerisinde paraben ve sülfat bulunmuyor. İçeriğe önem verenlerin ilgisini çeken marka şampuanın yanı sıra bakım ürünleri ve şekillendiriciler de sunuyor.

Benim kullandığım ogx E vitaminli dökülme karşıtı şampuan, kullandığım süre boyunca saçlarımı döktü yada dökmedi diyemem, blogumu takip edenler bilir ki dökülme için PRP yaptırdım ve faydasını görüyorum.  Ogx E vitaminli şampuanı erkek arkadaşımla ortak kullandık ve saçlarında dökülmeyi engellemediğini söyledi. Kullanım sonrasında ikimizin saçlarında sertlik oldu, öyle ki tararken bile saçlar çok sertti. Yağlı saç derisini sahip olduğum için saç kremi kullanmadım ve saçlarımı tararken zorlandım. Daha önce kullandığım bitkisel ve temiz içerikli şampuanlarda bu kadar saçlarımın sert olduğuna şahit olmamıştım.

Organix E vitaminli şampuanla biz anlaşamadık ancak Ogx markasının şekillendirici ürünlerini de kullanmayı çok istiyorum.
Ogx markasından tavsiyelerinizi bekliyorum.

Toplam Ziyaret: 4703 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 47 Ortalama: 2.7]

4 thoughts on “Organix E Vitaminli Şampuan Yorumlarım

  1. Ben bir aydir bu sampuani kullanmaya basladim.icine bir ampul e vitamini koydum.saclarim yikarken ellerimden kayiyor resmen yumusacik ve parlak gorunuyor.tek sıkınti sac dokulmemi tam anlamiyla kesmedi.ve kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

  2. Merhaba, Dört aydır bu şampuan’ı kullanıyorum. Saçlarım karma ve kurudur. İnanılmaz memnun kaldım. Dökülme sorunu hiç yaşamıyorum denecek kadar az. Duş sonrası bakım yağını nemli saça uyguluyorum ve tarıyorum. İnanın sonuç mükemmel. 6 yaşındaki kızımada kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir