Oriflame Feed Up Advanced Çatlamış Topuklar İçin Onarıcı Krem

Herkese merhaba, bugün sizlere benim için hayat kurtarıcı olan oriflame markasına ait feet up advanced çatlamış topuklar için onarıcı kreminden  bahsedicem.

img_0603
Oriflame Feet Up Advanced Çatlamış Topuklar İçin Onarıcı Krem

Yaz kış ayaklarım devamlı kurur ve topuk kısımlarım da hafif çatlaklar oluşur. Özellikle kış aylarına girdiğimde kuruluk daha fazla artar. Ayak için birçok krem kullandım fakat size bugün anlatacağım krem benim vazgeçilmezim oldu.

Oriflame markasının bu çatlamış topuklar için olan kremini bir arkadaşım sayesinde almıştım. İyiki de almışım. Bugüne kadar kullandığım hiç bir krem ilk günde etkisini göstermedi. Krem ilk kullanımdan itibaren hemen etkisini gösteriyor. Çatlakları onarımı birkaç gün alıyor ama eğer kuruluk varsa bir gün içinde etkisini gösteriyor. Ayaklarımdaki çatlak ve kuruluklar nedeniyle en sevmediğim şey ince çorap giymekti çünkü ne zaman ince çorap giymeye kalksam topuklarımda ki çatlaklara takılarak giyerken daha çorapları yırtıyordum. Dediğim gibi bu krem benim kurtarıcım oldu yaklaşık 1 yıldır düzenli kullanıyorum ne kuruluk ne çatlak hepsi geçti. Hatta babamın ayağında da çatlaklar vardı. Ona da aldık onunkilerde düzeldi. 🙂 Ben günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere uyguluyorum. Haftada bir de banyodan sonra ayaklarımı ayak törpüsüyle ölü derilerden arındırıyorum. Bu benim bitirdiğim 3. kutu kremim oldu.

Oriflame Feet Up Advanced Çatlamış Topuklar İçin Onarıcı Krem

Oriflame kataloglarında bu krem devamlı indirime giriyor. Ürün 75 ml ve indirimsiz fiyatı 22,90 tl. Fırsat bulursanız mutlaka deneyin derim. 🙂

Toplam Ziyaret: 1423 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir