Oriflame Innocent White Lilac

Oriflame Innocent White Lilac Parfüm

Merhaba herkese

Bugün sizlere yaz ayları için ideal bir kokudan bahsedeceğim. Oriflame tarafından üretilen bir parfüm White Lilac.

İçeriğinde beyaz leylak, sedir ağacı  ve güneş çiçeği özleri bulunan bu parfümü kullanırken baharın gelişi geliyor benim aklıma. Kalıcılığı yüzde yüz diyemem ama bayağı etkili. İlk sıktığım andan itibaren kokusu güzel ve pudramsı bir havası var. Ve sonradan kokusunda bozulma olmuyor.

Oriflame parfüm
Oriflame Innocent White Lilac

Şişesi ince uzun olduğu için çantalarımda rahatlıkla taşıyabiliyorum. Benim aldığım zaman fiyatı 35 TL’ idi ve bu parayı hak eden bir koku bana göre. Bazı parfümlerde yaşadığım astıma benzer nefes darlığı ya da boğazımı tahriş etmesi gibi bir sorunla da karşılaşmadım. Bu yüzden özellikle yaz aylarında severek kullandığım bir koku oldu . Hatta keşke aynı kokunun bir de deodorantı olsaydı bile dedim. Ben severek kullanıyorum.

Sizin yaz için önerebileceğiniz başka kokular var mı?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.3]
Toplam Ziyaret: 2499 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: