Oriflame The One Tırnak Yağı

Oriflame The One Tırnak Yağı

Oriflame The One Tırnak Yağı

Sizde  benim  gibi ojesiz gezemeyenlerdenseniz bu  yazı sizin  için.

Ellerin en dikkat  çekici kısmı  bence  tırnaklar.

Bakımlı bir  eliniz  varsa bakımlı tırnaklarınızda olmalı. Yine  bence:)))

Tırnak  boyu ayarında tutulmuş. güzel sürülmüş ojeli tırnaklar oldukça ilgi çekici olabiliyor. Göze hoş geliyor.

Günlük kıyafetlerinize ve mevsimlere göre rengarenk ve çeşit çeşit ojeler mevcut. Her kozmetik markasının kendisine ait renk yelpazesi var.

Ojeler tırnakta güzel durduğu  gibi, bir o kadar olumsuz etkilere de yol açıyor. Özellikle sürekli kullanımda  tırnak renginde sararma oluyor.

Benim asıl rahatsız olduğum durum, tırnak etlerimde kuruma  ve uzayan tırnaklarımın uç kısımlarının kendiliğinden güçsüzleşip, ayrılması. Tırnaklarım resmen  ikiye  ayrılmaya başlıyor ve belirli bir süre sonunda da kırılıyor. Kırılan tırnaklar çok kötü durmuyur mu sizcede?

Tırnaklarım için farklı ürünler denedim. Krem,bakım yağları,koruyucu cilalar  vs.. Sonuç hep benim için hüsran oldu.  Tırnak kırılmalarım sürekli devam  etti.

Oriflame The One Tırnak Yağı
Oriflame The One Tırnak Yağı

Takip ettiğim bir  makyaj blogunun önerisi üzerine Oriflame  The  One  Tırnak Yağını kullanmaya başladım. Hergün kullanıyorum desem yalan olur. Genelde ojelerimi çıkartıp, bir iki  gün  kendi haline bıraktığım sırada sabah akşam sürüyorum. Kullandığım zaman içerisinde hem tırnak etlerimdeki sertleşme, hem de tırnaklarımda kırılmalar yok oldu. Daha güçlü tırnaklarım sahip oldum. Son derece memnun kaldığım ürünlerimin arasındaki yerini almaya başladı.

Ürünün tek bir dez avantajı var  bence; O da besleyici özelliği sayesinde tırnak etlerininiz daha çabuk çıkıyor ve manikür zamanınız kısalıyor. Onun dışında kokusu ve dokusu son derece güzel. Tırnaklarınıza sürdügünüzde yağlı bir his yaşamıyorsunuz.

Ben ürünü indirim zamanında 12 TL gibi bir meblağ karşılığında satın  aldım. Oriflame temsilcileri veya internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Sizin de benim gibi tırnaklarınızda kopmalar varsa, denemenizi tavsiye ederim.

Haftaya yeniden görüşmek üzere. Sevgiler…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 3.6]
Toplam Ziyaret: 3005 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

  1. Normal tırnak cilası gibi değil mi yani sürünce tırnakta kalmıyor mu,bende kullandım ama yağ sürmüşüm gibi kendiliğinden ürün yok olup gitti tırnağımda kalmadı,böyle mi olması gerekiyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com