Oriflame The One Tırnak Yağı

Oriflame The One Tırnak Yağı

Oriflame The One Tırnak Yağı

Sizde  benim  gibi ojesiz gezemeyenlerdenseniz bu  yazı sizin  için.

Ellerin en dikkat  çekici kısmı  bence  tırnaklar.

Bakımlı bir  eliniz  varsa bakımlı tırnaklarınızda olmalı. Yine  bence:)))

Tırnak  boyu ayarında tutulmuş. güzel sürülmüş ojeli tırnaklar oldukça ilgi çekici olabiliyor. Göze hoş geliyor.

Günlük kıyafetlerinize ve mevsimlere göre rengarenk ve çeşit çeşit ojeler mevcut. Her kozmetik markasının kendisine ait renk yelpazesi var.

Ojeler tırnakta güzel durduğu  gibi, bir o kadar olumsuz etkilere de yol açıyor. Özellikle sürekli kullanımda  tırnak renginde sararma oluyor.

Benim asıl rahatsız olduğum durum, tırnak etlerimde kuruma  ve uzayan tırnaklarımın uç kısımlarının kendiliğinden güçsüzleşip, ayrılması. Tırnaklarım resmen  ikiye  ayrılmaya başlıyor ve belirli bir süre sonunda da kırılıyor. Kırılan tırnaklar çok kötü durmuyur mu sizcede?

Tırnaklarım için farklı ürünler denedim. Krem,bakım yağları,koruyucu cilalar  vs.. Sonuç hep benim için hüsran oldu.  Tırnak kırılmalarım sürekli devam  etti.

Oriflame The One Tırnak Yağı
Oriflame The One Tırnak Yağı

Takip ettiğim bir  makyaj blogunun önerisi üzerine Oriflame  The  One  Tırnak Yağını kullanmaya başladım. Hergün kullanıyorum desem yalan olur. Genelde ojelerimi çıkartıp, bir iki  gün  kendi haline bıraktığım sırada sabah akşam sürüyorum. Kullandığım zaman içerisinde hem tırnak etlerimdeki sertleşme, hem de tırnaklarımda kırılmalar yok oldu. Daha güçlü tırnaklarım sahip oldum. Son derece memnun kaldığım ürünlerimin arasındaki yerini almaya başladı.

Ürünün tek bir dez avantajı var  bence; O da besleyici özelliği sayesinde tırnak etlerininiz daha çabuk çıkıyor ve manikür zamanınız kısalıyor. Onun dışında kokusu ve dokusu son derece güzel. Tırnaklarınıza sürdügünüzde yağlı bir his yaşamıyorsunuz.

Ben ürünü indirim zamanında 12 TL gibi bir meblağ karşılığında satın  aldım. Oriflame temsilcileri veya internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Sizin de benim gibi tırnaklarınızda kopmalar varsa, denemenizi tavsiye ederim.

Haftaya yeniden görüşmek üzere. Sevgiler…

Toplam Ziyaret: 3875 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 3.3]

3 thoughts on “Oriflame The One Tırnak Yağı

  1. Normal tırnak cilası gibi değil mi yani sürünce tırnakta kalmıyor mu,bende kullandım ama yağ sürmüşüm gibi kendiliğinden ürün yok olup gitti tırnağımda kalmadı,böyle mi olması gerekiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir