Otacı Gül Suyu

Otacı Gül Suyu

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere taaaa Isparta dolaylarında oluşan bir güzellik ürününden bahsetmek istiyorum. Isparta’nın nesi meşhurdur diye sorsalar sanırım bir çoğumuz gülü der 🙂 O mis kokulu güllerden ise çok önemli bir şey üretiliyor. Gül suyu. Bir de güllü su var o zaman iş değişiyor. Gül suyuna su da koymuş oluyor. Benim size dediğim o değil. Benim size dediğim %100 naturel gül suyu hem de Otacı markasının. Otacı Gül Suyu

Otacı Gül Suyu
Otacı Gül Suyu

Gratis gibi kozmetik marketlerde Otacı’nın harika ürünlerine ulaşmanız mümkün. Otacı Gül Suyu 150 ml bir şişede bulunuyor. Çevirmeli kapağını açtığınızda sanki güllerin içinde dolaşıyormuşsunuz gibi kokusunu alıyorsunuz. Minimum dayanma tarihi diye bir bilgi iliştirmişler çok hoşuma gitti.  Otacı Gül Suyunun cildi nemlendirmek, canlandırmak, ferahlatmak ( özellikle de buzdolabında saklıyorsanız verdiği ferahlık muhteşem) ve temizlemek gibi faydaları mevcutken bir diğer faydası da yaz aylarında özellikle bebek ve çocuklarda çok sık karşılaşılan isilik ile mücadelesi. Benim oğlum geçen haftalarda çok kötü isilik oldu. Daha 15 aylık olduğu için doğal çözümler ile halletmeye çalıştım. Otacı Gül Suyunu gün içinde aklıma ne zaman gelirse ki bu da tahmini 3-4 kez bir pamuğa yeterli miktarda damlatıp isiliklerin üzerinde gezdirdim. Gerçekten ilerlemesini engellediği gibi hafifleyip geçmesini sağladı. Buz kaplarına Otacı Gül Suyu doldurup donduktan sonra yüzünüze sürerseniz de çok faydasını görürsünüz.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım takipte kalın görüşmek üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 220 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/