Otacı Makyaj Temizleme Suyu..

Genel olarak makyajımı sadece makyaj temizleme suları yani genel bilinen adı ile misel sular ile çıkartmayı sevmiyorum. Ama kullanıyormuyum evet, süt ile temizledikten sonra kalan izleri çıkartmak için veya direk tonik olarak kullanıyorum tabi. Bu demek değil ki makyaj temizleme suları başarısız. Özellikle Bioderma H2O oldukça popüler bu konuda biliyorsunuz.

Otacı makyaj temizleme suyu
Otacı makyaj temizleme suyu

Bunu gören firmalar peş peşe makyaj temizleme suları çıkarttılar ve çoğu da oldukça iyi iş görüyor.  Otacı Misel su da onlardan biri. Yüz makyajını hafif yapıyorsanız gayet iyi, kalıntı bırakmadan temizliyor. Durulama gerektirmiyor. Ama göz makyajı konusunda hepsinin olduğu gibi bunun da eksikleri var. Gözleri yakmıyor ama tam da çıkartmıyor, sadece kabasını alıyor diyelim. Hele ağır göz makyajını ve suya dayanıklı bir maskarayı mutlaka çift fazlı bir temizleyici ile çıkartmanız gerekiyor. Ama evde bulunsun, arada kullanırım diyorsanız en uygun fiyatlı ve oldukça başarılı makyaj temizleme sularından biri de Otacı Makyaj Temizleme Suyu‘dur. Aklınızda bulunsun.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 1533 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: