Otacı Makyaj Temizleme Suyu

Otaci_makyaj_temizleme_suyu

Merhaba

Otacı Makyaj Temizleme Suyu ile tanıştıracağım bugün daha önce tanışmayan okuyucularımı. Bir süredir tavsiye üzerine kullanıyorum. Ürün ciltteki tüm makyajı temizleme vaadi ile karşımıza çıkıyor. Yüz, göz ve dudak makyajını temizlemek için tek bir ürün, üstelik Otacı güvencesinde.

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen bu ürünün kullanımı şöyle, çalkalamaya gerek olmadan bir pamuğun üzerine döküp temizlenmesi gereken bölgelere uyguluyoruz.

İşim gereği her gün makyaj yapıyorum. Bazen günlük makyaja yakın bazen daha fazla. Gün içinde tazeleme sorunu yaşamamak için suya dayanıklı ürünler tercih ettiğim de oluyor. Ben her türlü makyajımda iyi gözlemleyerek denedim Otacı’nın bu ürününü. Hafif makyajlarda sorunsuz işime yaradı. Gözlerimi yakmadan tüm makyajımı temizleyebildim. Ancak daha koyu ve suya dayanıklı göz makyajlarımı çıkarmak için yeterli olmadı.  

otaci-makyaj-temizleme-suyu
Otacı Makyaj Temizleme Suyu

 
Göz makyajı temizliği için farklı bir ürün kullandım bu gibi durumlarda. Kokusu yok, tahriş etme durumu da yaşamadım. Uyguladıktan sonra nemlendirici kullandım sadece.

Bendeki 150 ml uzun zamandır da kullanıyorum, daha yeni bitti. Fiyatı sanıyorum 14-15 TL civarı. Ürünü Otacı’nın kendi sitesinden veya farklı kozmetik sitelerinden temin etmek mümkün. Eğer hafif makyaj yapıyorsanız ve pratik, güvenilir bir ürün arıyorsanız Otacı Makyaj Temizleme Suyu size kesinlikle önerebileceğim bir ürün.

İyi bayramlar diliyorum..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 4288 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSeda Yeşiltaç

Yazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/