Pantene Pro- V – Keratin Onarıcı E Vitaminli Saç Bakım Yağı

Herkese merhaba ;

Nasılsınız? Yazın saç bakımını nasıl yapıyorsunuz benim gibi kışın yaptığınız  rutini değiştiriyor musunuz ? Normalde de saç bakımına önem veren biriyim ama yaz ayı geldiği için de saç bakımına ve bakımda kullandığım ürünlere biraz daha önem vermeye başladım. Normal zamanlarda da yağlı saç derisine sahip biri olarak yazın bu yağlanma hissi daha da artıyor ve ne yazık ki çoğu ürün saçımı daha da yağlandırıyor ve ağırlık veriyor. Bugün bahsedeceğim ürün ise bir saç bakım yağı olmasına rağmen saçımı yağlandırmadı ve çok güzel bir parlaklık verdi. Bu meşhur bakım yağı neymiş şimdi ona bakalım ; Pantene Pro- V – Keratin Onarıcı E Vitaminli Saç Bakım Yağı

PANTENE PRO - V - KERATİN ONARICI E VİTAMİNLİ SAÇ BAKIM YAĞI
PANTENE PRO – V – KERATİN ONARICI E VİTAMİNLİ SAÇ BAKIM YAĞI

Daha önce de bir çok faklı markanın saç bakım yağını kullandım ve kullanmaya devam ediyorum.Benim genelde yağlarda yaşadığım temel sorun ince ve hacimsiz olan saçlarımı ağırlaştırması ve söndürmeleriydi. Pantene Pro- V – Keratin Onarıcı E Vitaminli Saç Bakım Yağını bir indirim döneminde 7 TL gibi bir fiyata denemek için almıştım. Kullanmak için yazın gelmesini bekledim ve iyi ki beklemişim.

PANTENE PRO - V - KERATİN ONARICI E VİTAMİNLİ SAÇ BAKIM YAĞI
PANTENE PRO – V – KERATİN ONARICI E VİTAMİNLİ SAÇ BAKIM YAĞI

Bir çok farklı versiyonu olan bu saç bakım yağının içinde KERATİN içerdiği için hemen kaptım. Saç bakım yağlarını genelde saçlarımı yıkadıktan sonra ıslak saçlarıma kullanıyorum, saçlarımın daha kolay taranmasını ve parlak görünmesini sağlıyor. Çoğu saç bakım yağı gibi bu da durulama gerektirmiyor.

PANTENE PRO - V - KERATİN ONARICI E VİTAMİNLİ SAÇ BAKIM YAĞI
PANTENE PRO – V – KERATİN ONARICI E VİTAMİNLİ SAÇ BAKIM YAĞI

Kıvamı normal saç bakım yağlarından daha sıvı kıvamlı, yapı olarak oldukça ince yapılı bu sayede ne kadar uygularsam uygulayayım saçlarımda ağırlık yapmadı, oldukça kolay taranmasını sağladı. Normal saç bakım yağlarından iki damla tüm saçıma yeterken bununa 6-7 pompa sürmem gerekiyor ki aynı nemi sağlasın ve yumuşatsın.

PANTENE PRO - V - KERATİN ONARICI E VİTAMİNLİ SAÇ BAKIM YAĞI
PANTENE PRO – V – KERATİN ONARICI E VİTAMİNLİ SAÇ BAKIM YAĞI

Pompalı şişede olması ve ambalajının plastik olaması harika hem yanda taşınmasını kolaylaştırıyor hemde kullanımı kolay hale getiriyor.

Genel olarak yaz için kullanımını sevdiğim  verdiği nemi yeterli bulduğum ince yapılı bir saç bakım yağı olan Pantene Pro- V – Keratin Onarıcı E Vitaminli Saç Bakım Yağını benim gibi ince teli saçlara sahip olan arkadaşlarıma öneririm. Çok büyük bir onarıcı etkisi yok ama harika kokuyor onu söylemeliyim. İndirimde görürsem yazın kullanmak için tekrar alabileceğim bir saç bakım yağı oldu. Benim genel olarak yorumlarım bu şekildeydi.İçinizde kullananlarınız varsa yorumlarınızı bekliyorum. Önereceğiniz saç bakım yağı varsa onu da yorum olarak bırakmayı unutmayın.

HOÇŞAKALIN

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 26 Ortalama: 3.3]
Toplam Ziyaret: 3370 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com