Parfüm Kütüphanesi..

Bugün bir ara Gratis’de satılan ama şimdilerde sanırım sadece gittigidiyor gibi online ürün satış sitelerinde bulabileceğiniz bir parfüm markasından bahsedeceğim. Tam adı Demeter Library of Fragrance, yani Parfüm kütüphanesi  ve adına tam uygun şekilde tam bir koku kütüphanesi şeklinde, her türlü koku mevcut. Ben almadım ama hemen 1-2 örnek vereyim, yağmurdan sonra ıslak toprak kokusundan, temiz çarşafa, mojito’dan karamele ne arasanız vardı. Hatta Gratis’in Brandium şubesinde bu parfümlerden oluşan koca bir stand vardı ama uzun zamandır gitmediğim için oraya hala var mı bilemiyorum. Bugün size bu değişik parfüm kütüphanesinden seçtiğim kokulardan bahsedeceğim.

 

Demeter Parfüm Kütüphanesi

 

Benim zamanında aldığım 3 koku var. İki tanesi burada zaten, sex on the beach ki bence deniz kokuyor, sour apple yani yeşil elma ve burada olmayan snow yani kar kokusu. İçlerinde en çok da onu severim aslında, çok temiz, taze hava kokusudur.

 

Demeter Parfüm Kütüphanesi

 

Ekşi elma kokusu oldukça kalıcı, snow’da öyle, sex on the beach ise bende daha az kalıyor. O nedenle kendisini yastık parfümü olarak kullanıyorum daha çok.  Kumaş üzerinde kalan kokusu hem daha hoş hem de daha kalıcı bana göre. Ayrıca gece yattığımda da böyle güzel bir kokuyu duyarak uyumak benim için hoş oluyor. Yastık parfümü yapacağınız kokuları çok yoğun olmayan ve temiz taze kokulardan seçerseniz uyurken çok daha rahat edersiniz.

Demeter parfümlerin bazıları şu anda gittigidiyor‘da kargo ücreti olmadan 22 TL.’ye satışta bulunuyor. Merak ettiğiniz varsa alıp deneyebilirsiniz.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1254 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir