Parfüm Kütüphanesi..

Bugün bir ara Gratis’de satılan ama şimdilerde sanırım sadece gittigidiyor gibi online ürün satış sitelerinde bulabileceğiniz bir parfüm markasından bahsedeceğim. Tam adı Demeter Library of Fragrance, yani Parfüm kütüphanesi  ve adına tam uygun şekilde tam bir koku kütüphanesi şeklinde, her türlü koku mevcut. Ben almadım ama hemen 1-2 örnek vereyim, yağmurdan sonra ıslak toprak kokusundan, temiz çarşafa, mojito’dan karamele ne arasanız vardı. Hatta Gratis’in Brandium şubesinde bu parfümlerden oluşan koca bir stand vardı ama uzun zamandır gitmediğim için oraya hala var mı bilemiyorum. Bugün size bu değişik parfüm kütüphanesinden seçtiğim kokulardan bahsedeceğim.

 

Demeter Parfüm Kütüphanesi

 

Benim zamanında aldığım 3 koku var. İki tanesi burada zaten, sex on the beach ki bence deniz kokuyor, sour apple yani yeşil elma ve burada olmayan snow yani kar kokusu. İçlerinde en çok da onu severim aslında, çok temiz, taze hava kokusudur.

 

Demeter Parfüm Kütüphanesi

 

Ekşi elma kokusu oldukça kalıcı, snow’da öyle, sex on the beach ise bende daha az kalıyor. O nedenle kendisini yastık parfümü olarak kullanıyorum daha çok.  Kumaş üzerinde kalan kokusu hem daha hoş hem de daha kalıcı bana göre. Ayrıca gece yattığımda da böyle güzel bir kokuyu duyarak uyumak benim için hoş oluyor. Yastık parfümü yapacağınız kokuları çok yoğun olmayan ve temiz taze kokulardan seçerseniz uyurken çok daha rahat edersiniz.

Demeter parfümlerin bazıları şu anda gittigidiyor‘da kargo ücreti olmadan 22 TL.’ye satışta bulunuyor. Merak ettiğiniz varsa alıp deneyebilirsiniz.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1246 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: