Parodontax Diş Macunu

Parodontax Diş Macunu

Parodontax Diş Macunu

Dişlerimizin bakımı sağlığımız için çok önemlidir. Dişlerimizin bakımını yaparken diş etlerimizi de düşünmemiz gerekir. Bir süredir diş hekimimin tavsiyesi ile Parodontax diş macunu kullanıyorum. Parodontax diş macunu, diş eti sağlığı için gerçekten çok etkili bir macun. İçindeki doğal bitkisel formül ile dişi ve diş etini koruyor.

Bitkisel olduğu için tadı çok güzel değil ama bana göre kötü de değil. Ben ilk seferde tadına alıştım,ilk 7 gün kendine özgü tad alma, 7-14 gün alışma süresi ama 15 .gün sonunda ferahlatıcı tat firma tarafından söyleniyor.

Parodontax Diş Macunu
Parodontax Diş Macunu

Dişlerime çok dikkat ettiğim için yıl içinde belirli aralıklarla hem kontrole gidiyorum hem de gitmişken diş taşlarımı da temizletiyorum. Diş etlerinize ve dişlerinize ne kadar iyi bakarsanız taş oluşumunuda bu şekilde engellemeniz mümkün. Parodontax’dan sonra diş etlerim artık daha sağlıklı ve bakımlı. Fiyatı eczane ve kozmetik marketlerde 10 TL civarında.

Haftaya yine ilgi çekici bir yazı ile görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 😉

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 2131 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/