Pasaklı Tanrıça

pasakli_tanrica

Pasaklı Tanrıça

Merhaba arkadaşlar

Bugün sizlere eğlenceli bir kitaptan bahsedeceğim. Zira ülke olarak zor günler yaşıyoruz ve hepimizin biraz gevşemeye, sıkıntılarımızı bir süreliğine de olsa unutmaya ve eğlenmeye ihtiyacı var . Ben böyle zamanlarda dizüstü edebiyatı olarak adlandırılan edebi değeri çok olmasa da okumayı ve kafa dağıtmayı sevenlere hitap eden kitapları tercih ediyorum.

Kitap Artemis yayınlarından 2006 yılında çıkmış. Benim okuduğum 8. basım 2014 yılında basılmış ve bende 2014 de almıştım.

Pasaklı Tanrıça Sophie Kinsella’nın eseri. Feci komik bir kadından kahkaha etkili bir yanlışlıklar komedisi… Dilimize çeviren Bige Turan. Orjinal ismi Undomestic Goddess.

Pasaklı Tanrıça
Pasaklı Tanrıça

Kitabın kahramanı Samantha. 29 yaşında beceriksiz ve hayatını yaşamaktan bi haber çok iyi bir avukat. Bu kitapta  hayata bakışını ele alıyor ve başından geçenleri mizahi bir dille anlatıyor. Ben okurken çok eğlendim sizlere de tavsiye etmek istedim.

Kitabı okuduktan sonra Samantha ile ortak yönüm olan çok çalışmayı sevmeyi keşfettim ve kendimi sorgulamaya başladım. Mutluluğu dışarıda ya da uzaklarda arayanların mutlaka okuması gerektiğini düşünüyorum.

pasakli
Pasaklı Tanrıça

Hayatı biraz daha ağırdan alması gereken genç bir kadının hikayesi. Ki bu kadının artık kendini, en önemlisi aşkı bulması gerekiyor. Ve elbette bir kenarda öyle durmasına alışkın olduğu ütü masasının da ne işe yaradığını artık uygulamalı olarak öğrenmesi gerekiyor.

Benim en çok eğlendiğim sahne çamaşır makinasının başında yaşadıkları.

Hepinize iyi okumalar ve dinlenmeler diliyorum

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1631 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: