Pastel 23 Numaralı Oje İncelemesi

Herkese mutlu haftalar. Işıl ışıl parlayan bakımlı tırnaklara sahip olmayı kim istemez ki?  Yazın cıvıl cıvıl renkler kışınsa daha soğuk tonlu renkler tercih ettiğim tırnaklarımda uygulamayı en sevdiğim markalardan biri tabii ki Pastel. Pastelin hafif simli bitişli ojeleri her zaman çok şık duruyor ama bu renk çok daha feminen olmuş. 23 numaralı bu oje koyu bir saks mavisi gibi.

Pastel 23 Numaralı Oje
Pastel 23 Numaralı Oje İncelemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mat ve soğuk duran bir saks yerine hafif parlak bir saks her zaman tercihim olur.  Bu markanın ojelerinin en sevdiğim yanı da fırça boyları. Ne çok ince ne de çok geniş. İki fırça darbesiyle boyama işlemini tamamlıyorum. İlk katta istenilen rengi vermiyor ama 2 kat sürerseniz daha belirgin bir renk olacaktır. 2 gün tırnaklarımda hiç bir bozulma olmadı. 3. Güne çok az uçları silikleşti.  Beni oje konusunda en çok yoran kısım kuruma işlemi.  Maalesef ki bu renkte biraz zor kuruyanlardan, tek sorun bu.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1155 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



İlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/