Pastel 238 Oje

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün benim gibi mor ve ışıltı sevenleri düşünüp bir oje yazısı yazmak istedim. Pastel 238 numaralı ojeyi daha önce görmediyseniz sürmediyseniz yazımı bir okuyun derim.

Pastel 238 in içinde minik minik simli ışıltılar mevcut bu da ojeye bir boyut kazandırıyor. Mor tonu ise koyu bir mor ama içindeki ışıltılar sayesinde ilk bakışta çok da koyu bir ton gibi görünmüyor.

Ojesiz tırnağınıza tek kat sürerseniz bu ne ya böyle diyip ojeden vazgeçersiniz benden söylemesi. İkinci katta ise ojenin şaşırtan güzelliği ortaya çıkacak siz beni dinleyin ilk katta pes etmeyin.

Pastel 238 Oje

Farklı ton ojelerin üzerine tek kat sürerseniz de bu ojenin minik ışıltıları tırnaklarınızın hoş durmasını sağlayacaktır. Tercih size kalmış ama mor sevenler mutlaka bu ojeyi denemeliler.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 616 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/