Pastel Big N Black Mascara

Herkese mutlu bir merhaba dilemek istiyorum önce..

Bugün, tarafsız satın alma sitesinin tarafsız yazarı olarak sizlere başlıktan da anlaşılacağı gibi, pastel big n black mascaradan bahsetmek istiyorum. Daha evvel çok söylediğim gibi, rimel makyajın temel taşlarından. Biz bayanlar yıllarca tek bir markaya takılı kalmamak için hep alternatifler ararız. Sonra da bunları sınıflandırırız. Olmazsa olmazlar, iş görenler, asla alınmayacaklar gibi..   

Pastel, bildiğiniz gibi bir Türk markası. Bu yüzden hepimizin bakışı biraz daha sıcak bu markaya karşı. Ürünü bir arkadaşımın tavsiyesiyle denedim ve bayıldım 🙂  Ekstra siyahlık veriyor, silikon fırçası sayesinde fazlalıklardan arınıyor ve tek tek ayırıyor kirpikleri, kıvırıyor da aynı zamanda. Uzun saatler kalıcı desem az olur, ben yıkayana kadar kalıcı 🙂 aynı zamanda lens kullananlar için de uygun olduğu bildiriliyor. Daha ne olsun.. 

Pastel Mascara
Pastel Big N Black Mascara

 
Şunu belirtmeden geçemeyeceğim, eğer kirpiklerimi tek tek ve düzenli sevmiyorum, dolgun ve karmaşık seviyorum derseniz bu ürün size göre değil..

Fiyatı gayet uygun, Pastel Shop internet sitesinde 16.90 TL.  Aynı zamanda bildiğimiz tüm kozmetik mağazalarından da satın alabilirsiniz.

Mutlu haftasonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]

Toplam Ziyaret: 2219 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/