Pastel Day Long Lip Color Kissproff No:15

Herkese merhaba

Kimler benim gibi ruj bağımlısı, el kaldırsın lütfen tek olmadığımı biliyorum. Gün geçmiyor ki ruj koleksiyonuma yeni bir  ruj daha eklemeyeyim. Markalar da sağ olsunlar her geçen gün yeni seriler çıkarmaya, yeni renkleriyle bizleri cezbetmeye ve alışveriş yapmaya zorluyorlar. Bugün sizlere tüm kış bordo rujlarımdan sonra en çok  kullandığım rujumu Pastel Day Long Lip Color Kissproff No:15 ‘i dilim döndüğünce elim elverdiğince anlatacağım.
Tüm pastel mat likit rujları içinde kış boyu karaborsa olan ruj hangisi diye sorsam eminim hepiniz 15 numara dersiniz.İndirim dönemi dışında bile bulmanın çok zor olduğu bu ruju ben tesadüf eseri indirim döneminde buldum ve elimden bırakmadım. Aldığım günden beri sürekli çantamdaydı.
Mat rujları, ışılltılı, parlak rujlara oranla daha çok seviyorum ve likit mat rujlar da gerek mat olmaları gerekse uzun süre kalmaları sebebiyle san zamanlardaki yeni favorilerim. Ekimde başka başka markalarının likit mat rujları olsa da kalıcılıkları ve dudaklarımı kurutmamaları sebebiyle en çok sevdiklerim PASTEL KOZMETİK tarafından çıkarılmış.

Rengini resimde maalesef tam yansıtamadım. Çok güzel nude bir kahve rengi aslında. Rujun rengi muazzam o konuda diyecek söz yok. Pastel kozmetik likit rujların yapısıysa ;
  • Mat yapıda ve oldukça koyu
  • Tek katta rengini tam veriyor ve üzerinden geçmek gerekse buna da izin veriyor.
  • Dudakları diğer mat rujların kuruttuğu ölçüde kurutyor ne daha fazla ne daha az.
  • Çok güzel bir kokusu var.
  • Kullanımı kolay,kontrol edilebilir bir renk.
  • Bende  yemek yiyip içmezsem rahat 10 saat kadar kalıyor.Ruj tazelemekten hoşlanmadığım için bu özelliğini çok seviyorum.
Gerek yapısı,gerek rengi gerekse kalıcılığıyla gönlümde taht kuran Pastel Day Long Lip Color Kissproff No:15 ile ilgili söyleyeceklerim bunlardı. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Sonraki yazıma kadar hoşçakalın.
Toplam Ziyaret: 2572 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir