Pastel Day Long Lip Color Kissproff No:15

Herkese merhaba

Kimler benim gibi ruj bağımlısı, el kaldırsın lütfen tek olmadığımı biliyorum. Gün geçmiyor ki ruj koleksiyonuma yeni bir  ruj daha eklemeyeyim. Markalar da sağ olsunlar her geçen gün yeni seriler çıkarmaya, yeni renkleriyle bizleri cezbetmeye ve alışveriş yapmaya zorluyorlar. Bugün sizlere tüm kış bordo rujlarımdan sonra en çok  kullandığım rujumu Pastel Day Long Lip Color Kissproff No:15 ‘i dilim döndüğünce elim elverdiğince anlatacağım.
Tüm pastel mat likit rujları içinde kış boyu karaborsa olan ruj hangisi diye sorsam eminim hepiniz 15 numara dersiniz.İndirim dönemi dışında bile bulmanın çok zor olduğu bu ruju ben tesadüf eseri indirim döneminde buldum ve elimden bırakmadım. Aldığım günden beri sürekli çantamdaydı.
Mat rujları, ışılltılı, parlak rujlara oranla daha çok seviyorum ve likit mat rujlar da gerek mat olmaları gerekse uzun süre kalmaları sebebiyle san zamanlardaki yeni favorilerim. Ekimde başka başka markalarının likit mat rujları olsa da kalıcılıkları ve dudaklarımı kurutmamaları sebebiyle en çok sevdiklerim PASTEL KOZMETİK tarafından çıkarılmış.

Rengini resimde maalesef tam yansıtamadım. Çok güzel nude bir kahve rengi aslında. Rujun rengi muazzam o konuda diyecek söz yok. Pastel kozmetik likit rujların yapısıysa ;
  • Mat yapıda ve oldukça koyu
  • Tek katta rengini tam veriyor ve üzerinden geçmek gerekse buna da izin veriyor.
  • Dudakları diğer mat rujların kuruttuğu ölçüde kurutyor ne daha fazla ne daha az.
  • Çok güzel bir kokusu var.
  • Kullanımı kolay,kontrol edilebilir bir renk.
  • Bende  yemek yiyip içmezsem rahat 10 saat kadar kalıyor.Ruj tazelemekten hoşlanmadığım için bu özelliğini çok seviyorum.
Gerek yapısı,gerek rengi gerekse kalıcılığıyla gönlümde taht kuran Pastel Day Long Lip Color Kissproff No:15 ile ilgili söyleyeceklerim bunlardı. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Sonraki yazıma kadar hoşçakalın.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2420 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com