Pastel Day Long LipColor-35 Numara

Pastel Day Long LipColor-35 Numara

Merhabalar,

Makyaj yaparken hep aynı ürünleri kullanmayı sevenlerden misiniz yoksa farklılık arayanlardan mı? Peki, ruj renginiz sabit midir? Morlar, maviler desem. Mat rujlarını bayılarak kullandığım Pastel Day Long LipColor serisine iki adet müthiş renkler eklendi. 35 ve 34 numara denemen için gerçekten cesaret istiyor. Sınırlı üretim olarak üretilen bu renklerden 35 numara muazzam bir lacivert.

Pastel Day Long LipColor-35

Çok hafifte olsa sürdüğünüzde biraz metalik bir görünüm elde ediyorsunuz. Yapısı serinin diğer ürünleriyle aynı.  Çok koyu bir renk olmasına rağmen pigmentasyonu çok başarılı. Dudağında belli kısımlarında renk farklılıkları oluşmuyor. Dudak içinizden sürmeye başlarsanız dudak çizgileri sizi için daha kolay olur. Kalıcılığı ise çok iyi denecek seviyede. 5 saat gibi sürenin sonunda ve yemek de yediyseniz kenarlarının rengi silikleşmeye başlıyor.  Bunların yanında her zaman ki gibi kokusu da müthiş.

Pastel Day Long LipColor-35

Ama iki mühim sorun var. Birincisi dudağın iç kısmında ki rujlar pütür pütür tanecik seklinde dişlerinize bulaşıyor. Bu yüzden iyice kuruduğundan emin olmadan dudağınızı kıpırdatmayın.İkincisi ise ruju silmek imkânsız gibi bir şey:) Diğer renklere göre baya bir uğraşmanız gerekiyor. Ruju ilk sürdüğünüzde insanlar size bakıyormuş gibi gelebilir siz sadece kendinize odaklanın.

Denemek için çok beklemeyin:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 1616 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/