Pastel Day Long LipColor-35 Numara

Pastel Day Long LipColor-35 Numara

Merhabalar,

Makyaj yaparken hep aynı ürünleri kullanmayı sevenlerden misiniz yoksa farklılık arayanlardan mı? Peki, ruj renginiz sabit midir? Morlar, maviler desem. Mat rujlarını bayılarak kullandığım Pastel Day Long LipColor serisine iki adet müthiş renkler eklendi. 35 ve 34 numara denemen için gerçekten cesaret istiyor. Sınırlı üretim olarak üretilen bu renklerden 35 numara muazzam bir lacivert.

Pastel Day Long LipColor-35

Çok hafifte olsa sürdüğünüzde biraz metalik bir görünüm elde ediyorsunuz. Yapısı serinin diğer ürünleriyle aynı.  Çok koyu bir renk olmasına rağmen pigmentasyonu çok başarılı. Dudağında belli kısımlarında renk farklılıkları oluşmuyor. Dudak içinizden sürmeye başlarsanız dudak çizgileri sizi için daha kolay olur. Kalıcılığı ise çok iyi denecek seviyede. 5 saat gibi sürenin sonunda ve yemek de yediyseniz kenarlarının rengi silikleşmeye başlıyor.  Bunların yanında her zaman ki gibi kokusu da müthiş.

Pastel Day Long LipColor-35

Ama iki mühim sorun var. Birincisi dudağın iç kısmında ki rujlar pütür pütür tanecik seklinde dişlerinize bulaşıyor. Bu yüzden iyice kuruduğundan emin olmadan dudağınızı kıpırdatmayın.İkincisi ise ruju silmek imkânsız gibi bir şey:) Diğer renklere göre baya bir uğraşmanız gerekiyor. Ruju ilk sürdüğünüzde insanlar size bakıyormuş gibi gelebilir siz sadece kendinize odaklanın.

Denemek için çok beklemeyin:)

Toplam Ziyaret: 1651 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir