Pastel Day Long Lipcolor 37 Numara

Mutlu haftalar. Hem kırmızı olsun hem de bu hava da sırıtmasın diyorsanız koşun Pastel Day Long Lipcolor serisinin yeni rengini inceleyelim.

Kış mevsimiyle cırt kırmızıları süremiyorum. Mat dahi olsa o ruja maalesef ki elim gitmiyor. Ama bu ruj tam istediğim zaman da karşıma çıktı. Bu serisi zaten herkesin bildiği kaliteye ulaşmış bir seri. Yumuşak yapısı benim ilk tercih etme sepelerim arasında.

Pastel Day Long Lipcolor 37 Numara

Koyu renkler dudaktan daha hızlı çıksada bu renk onlar kadar çok çıkmıyor. Yemek yemezseniz hele uzun süre kullanabilirsiniz. Eğer rujunuzu tazelemeniz gerekirse de benden bir tavsiye, dudak hatlarınızı silmeden içini ıslak mendil yardımıyla silin. Hem tekrar hatlarını ayarlamak ile uğraşmazsınız hem de dudağınızda kat kat ir tabaka oluşmaz.

Pastel Day Long Lipcolor 37 Numara

Bordoya yakın olan bu renk bana biraz kiremit rengini de anımsatıyor. Serinin 37 numaralı ruju olan bu ruja yakın başka renklerde var. Ama arada az da olsa ton farkları var o yüzden numarasına iyice dikkat etmelisiniz. Silmek için de her zaman kullandığınız makyaj temizleme ürününüz yeterli olacaktır. Kırmızıda her daim vazgeçemeyenler için denenebilir.

Toplam Ziyaret: 2177 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir