Pastel Day Long Lipcolor 37 Numara

Mutlu haftalar. Hem kırmızı olsun hem de bu hava da sırıtmasın diyorsanız koşun Pastel Day Long Lipcolor serisinin yeni rengini inceleyelim.

Kış mevsimiyle cırt kırmızıları süremiyorum. Mat dahi olsa o ruja maalesef ki elim gitmiyor. Ama bu ruj tam istediğim zaman da karşıma çıktı. Bu serisi zaten herkesin bildiği kaliteye ulaşmış bir seri. Yumuşak yapısı benim ilk tercih etme sepelerim arasında.

Pastel Day Long Lipcolor 37 Numara

Koyu renkler dudaktan daha hızlı çıksada bu renk onlar kadar çok çıkmıyor. Yemek yemezseniz hele uzun süre kullanabilirsiniz. Eğer rujunuzu tazelemeniz gerekirse de benden bir tavsiye, dudak hatlarınızı silmeden içini ıslak mendil yardımıyla silin. Hem tekrar hatlarını ayarlamak ile uğraşmazsınız hem de dudağınızda kat kat ir tabaka oluşmaz.

Pastel Day Long Lipcolor 37 Numara

Bordoya yakın olan bu renk bana biraz kiremit rengini de anımsatıyor. Serinin 37 numaralı ruju olan bu ruja yakın başka renklerde var. Ama arada az da olsa ton farkları var o yüzden numarasına iyice dikkat etmelisiniz. Silmek için de her zaman kullandığınız makyaj temizleme ürününüz yeterli olacaktır. Kırmızıda her daim vazgeçemeyenler için denenebilir.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 1260 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/