Pastel Day Long Lipcolor

Pastel-Day-Long-Lipcolor
Daha huzurlu daha sakin olmasını istediğimiz yeni bir haftadan günaydın.
Ruj sürmek bence gerçekten zevk işi, mat ruj sürmek ise bu işin en zevkli yanı.  Ruj sürdüğümde dişime bulaştı mı diye düşünmektense mat ruj sürerim daha iyi diyenlerdenim. Bu konuda en iyi olmaya yakın bir seri keşfettim. “Pastel Day Long Lipcolor.”
fotograf 2(4)
Normal mat rujlar gibi dudakta  katman katman görünüm oluşmuyor. Tam aksine dudağınızda varlığını bile hissetmiyorsunuz. Tazelemek pek gerekmiyor ama sadece dudağın iç kısımları gün içinde rengini kaybediyor.  Onun haricinde bence hiç bir sorun yok.
fotograf 1(4)
Dudak çizgilerinizden değil de dudak içinden başlayıp sürmenizi tavsiye ederim. Böylece ruj birikintisi dudak kenarlarınızda kalmaz . Bende 19 numaralı mürdüme yakın bir renk var. Fiyatı da 20tl.
Mutlu haftalar
Toplam Ziyaret: 954 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(79 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum. Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli. Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/