Pastel Daylong Likit Mat Ruj 25

Şeker gibi bir renk olan Pastel Daylong Likit Mat Ruj serisinden 25 numara ile merhaba. Bu ruju tek bir mevsime sıkıştırmak haksızlık olur. Rengi ve canlılığından dolayı tam bir yaz rengi gibi dursa da pembenin tonu o kadar doğru ki kışın bile pelüş atkılarla kombinlendiğinde yüzümüzü ısıtacak bir ruj olmuş.

Pastel Daylong Likit Mat Ruj 25
Pastel Daylong Likit Mat Ruj 25

Yapısı diğer Pastel rujlarında olduğu gibi harika. Hatta renginden mi kaynaklı bilmiyorum pigment olarak elimdeki diğer rujlardan daha kaliteli. En azından ilk katı sürdüğünüzde ikinci kat acil olarak gerekmiyor. Şeker gibi kokusunun yanında kalıcılığı da çok etkileyici. Yemek yedikten sonra bile sadece dudak iç kısımlarında hafif çıkmalar oluşuyor.

Pastel Daylong Likit Mat Ruj 25
Pastel Daylong Likit Mat Ruj 25

Bunların yanında küçük bir ayrıntı var ki oda rujun sınırlı üretim oluşu. 24-25-26 için sınırlı üretim hazırlayan Pastel markası umarım bu rujların artışını sağlar. İlk çıktığında renklere öyle bir talep olmuştu ki Pastel stantlarında bile zar zor bulunuyordu. Pastel likit rujlarında ki tek sorun bence fırçaları. Daha az oval yapıda bir fırça  daha kullanışlı olabilirdi. Fiyatları 22 TL civarında. Herhangi bir yerde bulursanız kesin alın derim yoksa bir daha bulamayabilirsiniz. İyi haftalar

Toplam Ziyaret: 1531 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir