Pastel Hüzün Sarısı Mat Oje

Pastel Hüzün Sarısı Mat Oje
Pastel Hüzün Sarısı Mat Oje

Herkese merhaba,

Uzun zamandır elimde olan ancak bir türlü yakışır mı yakışmaz mı düşüncelerinde kaldığım bir ürünle karşınızdayım. Pastel in Renk Laboratuvarında birinci olan oje Hüzün Sarısı
Rengin seçimi sevgili blog yazarı Hüzün Sarısı na ait. Sarı alt tabanlı bir renk ancak karışımlarla soğuklaştırılmış. Mat görünümlü. Kısa tırnakta hoş durmayacağına dair düşüncelerim vardı ancak sürdüğümde kendime yakıştırdım. 

Pastel Hüzün Sarısı Mat Oje

İnce uzun bir fırçası var ve bulaştırmadan sürebildim bu açıdan fırçasını çok beğendim. İlk kat bittiğinde ojelerim kurumuştu ve hemen ikinci kata geçebildim, bu yüzden kuruma hızını da oldukça beğendim. Ambalajı gördüğünüz gibi standart pastel oje görünümde.

Pastel Hüzün Sarısı Mat Oje

Hüzün Sarısı ojeyi Pastel Online Sitesinde ve bazı kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz. Ancak her yerde bulmak zor,bu açıdan Pastel yetkilileri sevdiğimiz ürünlerin ulaşılabilirliğini arttırsa hoş olur. Fiyatı 3,25 TL. 

Pastel Hüzün Sarısı Mat Oje

Alışılagelmiş renklerin dışına çıkmak istiyorsanız, sıradanlıktan uzaksanız denemenizi tavsiye ederim..

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 1264 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 4 yorum “”

  1. Gerçekten kisa tirnakta güzel durmus. Ilk gördügümde benim de aklima gelmisti tirnaklarim kisa oldugu için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/