Pastel Lip&Cheek Stick 415

 

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlere Pastel’in 2 farklı kullanıma sahip stick ürününden bahsetmek istiyorum.  Pastel Lip & Cheek Color Stick 415

Özellikle yazın pratik ürünler makyaj için tercih ediliyor. Tatile giderken ya da dışarı çıkarken çantamızı çok fazla doldurmak istemiyoruz. O yüzden kullanışlı ürünlerimizi hemen çantamıza ekleriz.

Pastel tek üründe 2 farklı kullanımı sağlayan bu stickleri piyasaya sürmüş. Bu serinin toplamda 3 rengi mevcut. Bendeki numarası 415. Rengi çok canlı bir renk. Bu stickler hem yanaklara hem de dudaklara renk vermek için kullanılıyor.

415 numarası yapı olarak biraz sert bir yapıda tabi diğerlerine göre. Yanaklar için daha kullanışlı bence çünkü dudağa sürülünce rengi çok fazla cart bir renk olarak duruyor. Yani benim 2 amaçla kullanacağım bir üründen çok sadece yanaklarıma allık niyetine kullanacağım bir ürün oldu.

Pastel Lip&Cheek Stick fiyatı 15 TL. Pastel satan noktalardan bu ürüne ulaşabilirsiniz. Bu arada Pastel İstanbul İstiklal Caddesinde bir mağaza açıyormuş bunun da haberini vermek istedim size.

Pastel
Pastel Lip&Cheek Stick 415

Haftaya yine sizlerle farklı bir üründe buluşacağım görüşmek üzere 🙂 Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.1]
Toplam Ziyaret: 2475 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. Kurumlarınıza özel hizmetler İstanbul Expres Nakliyat’ta. İş yerinize yapısına uygun araçlarımız, havalı ambalajlar gerçekleştirdiğimiz paketlemelerimiz kurulum esnasında deneyimlerini iş yerinize aktaracak olan uzman personelimiz ile iş yeri taşıma işlemlerinizde de yanınızdayız.Yeni iş yerinizin kusursuz olmasını istediğiniz için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/