Pastel Moon Light Highlighter

Pastel Moon Light Highlighter

Merhabalar

Son zamanlarda özellikle instagramda ve makyaj bloglarında çok sık rastladığım higlighterlardan bahsetmek istiyorum. Pastel markasının pembe highlighteri. Dizilerde oyuncuların parıl parıl parlayan makyajlarının sırrı bu highligtherlar işte. Yeni trend oldu bildiğim kadarıyla. Ya da benim yeni dikkattimi çekti diyeyim daha doğru olur:)))

 

Aslına bakarsanız Pastel highlighteri alma hikayem komik. Bir gün bir kozmetikçiye girmiştim. Bu ürünü gördüm ve tahmin ettiğim, satış görevlisi bayana “şu cilde parlaklık veren şey dimi bu” dedim. Gülümseyerek evet dedi. Tamam onu da alıyorum o zaman dedim aldım ama nasıl kullanmam gerektiğini pek de bilmiyordum. Sonrasında MAC mağazasında bana makyaj yaparken kullandılar da nasıl kullanıldığını öğrenmiş oldum ve alıp attığım yerden çıkarıp kullanmaya başladım.

Pastel Moon Light Highlighter

Resimde görüldüğü gibi oje gibi bir şey. Hatta fırçası da oje fırçası gibi. Fiyatı 10 TL. Ucuz bence. Aslında neye göre ucuz bilmiyorum :)))  Yani highlighter piyasası hakkında pek bir fikrim yok. Ama uzun süre kullanılabilir. Yani maliyet-kalite ve verimlilik açısından değerlendirildiğinde ucuz diye düşündüm işte.

Gelelim benim yorumlarıma. MAC’ teki güzellik uzmanı yanaklarıma , dudaklarımın üst orta kısmına ve kaşlarımın arasına uygulama yaptı. Dudakların üstüne uygulandığında dudakları dolgun gösterdiğini, kaşların ortasına uygulandığında da gözleri ön plana çıkarttığını söyledi. Ama ben kendimce kaşlarımın altına da uygulamam gerektiğine karar verdim ve yaptım, çok ta güzel oldu:)))

Çok az kullanmak yetiyor ama emilmiyor ciltte. Belki böyle olması gerekiyordur. Yani elinizi yüzünüze çok süren biriyseniz benim gibi silme ihtimaliniz yüksek. O zamanda tazelersiniz canım ne var:))) Birde gece makyajına daha uygun bir ürün bence. Gündelik makyajda az kullanılması da hoş olabilir.

Işıl ışıl parlamak istiyorsanız kullanın derim. Tek kullandığım highlighter olduğundan karşılaştırma olanağım yok ama bittiğinde yine başka bir highlighter alabilirim gibi. Parlamayı kim sevmez? Öyle değil mi?

Sevgilerimle……..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 2.6]

Toplam Ziyaret: 2838 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/