Pastel Nude Tekli Göz Farı Bronze No 81

Merhaba, Bugün sizlere Pastel Nude Tekli Göz Farı Bronze No 81 incelemesindde bahsedeceğim. Pastel standının önünden geçerken sıra sıra renklerin cazibesine kapılıp içlerinden bu farı seçtim. Aslında hiç ihtiyacım yoktu, ama rengi beni kendine çekti resmen.

Pastel Nude Tekli Göz Farı Bronze No 81 pigmentasyon olarak bence gayet başarılı. Ben zaten farlarımı far bazı ile kullanmayı seviyorum. Çünkü hem rengi daha iyi veriyorlar hemde katlanma bölgesine birikme yapmıyor, kalıcılıkları daha fazla oluyor. Öyleki şimdi yazarken far bazı olmadan far kullanmadığımı farkettim. Far bazı pahalı bir şey değil. Ve çok bereketli aslında. Bir kere alıp uzun süre kullanıyorsunuz. The Balm Put A Lid On It Eyelid Primer yazımı okuyabilirsiniz. Tozutma biraz olsada benim için sıkıntı yok. Bu renk ışıltılar içeriyor. Yani mat bir renk değil.

Pastel Nude Tekli Göz Farı
Pastel Nude Tekli Göz Farı

Pastel Nude Tekli Göz Farı Bronze No 81 adından da anlaşılacağı gibi bronz bir renkte. Ton olarak çok başarılı buldum pek çok renkle uyum sağlıyor. Farklı bir bronz diyebilirim. Pastel standına uğradığınızda bir bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ambalajı öyle çok özel değil sıradan bir tekli far kabı diyebilirim. Pastel Nude Tekli Göz Farı Bronze No 81 fiyatı kendi sitesinde 10,90 TL

Bu rengi Pek çok renkle beraber kullanabiliyorum. En çok mavi ile birlikte kullanıyorum ben. Nedense uyumu hoşuma gidiyor. Aşağıda fotoğraf paylaşacağım. Onun dışında daha açık ve koyu kahve tonlarla rahatlıkla uyum sağlar. Zıt renk uyumları deneyebilirsiniz benim gibi. Mavi ve bronzu kullandığım gibi. Ne kadar zıt olsalarda uyumlular çünkü.

Pastel Nude Tekli Far Bronze No 81 İle Makyaj
Pastel Nude Tekli Far Bronze No 81 İle Makyaj

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Pastel nude serisinden sahip olduğunuz farklı tonları paylaşır, tavsiye ederseniz çok sevinirim. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2006 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGözde İlter

Yazar Hakkında

(39 yazısı var )

Merhaba ben Gözde 1983 doğumlu, evli ve bir erkek çocuk annesiyim. Eskişehirde yaşıyorum, aslan burcuyum. İşletme Lisans mezunuyum. Çalışma hayatımı hamilelik planladığımızda bıraktım. En son bir hastanede insan kaynakları uzmanı olarak çalıştım. Dışarı dönük,neşeli,gezmeyi ve hayatı yaşamayı seven biriyim. www.pudrakokusu.com blogunun sahibiyim. Daha çok makyaj ve cilt bakımı konularında yazılar paylaşacak olsamda, zaman içerisinde farklı konularla da karşınızda olabilirim. Bu platformda yazmaktan mutluluk duyuyorum.
Sevgiler…

Web sitesi: