Pastel Pretty Women Allık 18

Merhaba arkadaşlar,

Pastel markasının son zamanlarda ilerlemesini ve yeni ürünler çıkarmasını zevkle izliyoruz. Hele Benefit aydınlatıcıya muadil olan ürününe gözümü diktim. En kısa zamanda bulduğum yerde alınacak ve test edilecek 🙂 Bugün uzun süredir beraber olduğum Pastel Pretty Women Allık 18 numarayı konuşacağız kısaca.

Pastel allıkların bu ambalajını bilmeyen var mı? Evet tamamen yurtdışı markalardan kopyala yapıştır olmuş ama yine de tatlı bir ambalaj. Hem de çok sağlam ve güzel bir aynası da var. Bu allıklar iki seri olarak üretildi. Bir serinin adı Pretty Women serisi ve 3 renkten oluşuyor. Diğer serinin adı ise spring ve bahara yakışır 2 renge sahip.

pastel allık
Pastel Pretty Women Allık 18

Kendime bu tonları yakıştıramıyorum. Bildiğiniz turuncu bir allık. Genelde turuncu çilleri olan arkadaşlara bu tonları yakıştırırım.

pastel allık 18

Markanın bunda başka 4 allığını daha satın almıştım. Aralarında en zor bunu dağıttım. Kalıcılık olarak fena değil ve mat allık sevenlerin ilgisini çekecektir diye  düşünüyorum. 10 liralık fiyatı ile ambalajı ile kesinlikle en iyilerden biri bence.

Sizinde yorumlarınızı bekliyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 3605 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com