Pastel Pretty Women Allık 18

Merhaba arkadaşlar,

Pastel markasının son zamanlarda ilerlemesini ve yeni ürünler çıkarmasını zevkle izliyoruz. Hele Benefit aydınlatıcıya muadil olan ürününe gözümü diktim. En kısa zamanda bulduğum yerde alınacak ve test edilecek 🙂 Bugün uzun süredir beraber olduğum Pastel Pretty Women Allık 18 numarayı konuşacağız kısaca.

Pastel allıkların bu ambalajını bilmeyen var mı? Evet tamamen yurtdışı markalardan kopyala yapıştır olmuş ama yine de tatlı bir ambalaj. Hem de çok sağlam ve güzel bir aynası da var. Bu allıklar iki seri olarak üretildi. Bir serinin adı Pretty Women serisi ve 3 renkten oluşuyor. Diğer serinin adı ise spring ve bahara yakışır 2 renge sahip.

pastel allık
Pastel Pretty Women Allık 18

Kendime bu tonları yakıştıramıyorum. Bildiğiniz turuncu bir allık. Genelde turuncu çilleri olan arkadaşlara bu tonları yakıştırırım.

pastel allık 18

Markanın bunda başka 4 allığını daha satın almıştım. Aralarında en zor bunu dağıttım. Kalıcılık olarak fena değil ve mat allık sevenlerin ilgisini çekecektir diye  düşünüyorum. 10 liralık fiyatı ile ambalajı ile kesinlikle en iyilerden biri bence.

Sizinde yorumlarınızı bekliyorum.

 

Toplam Ziyaret: 3836 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir