Pastel Spring Allık

pastel_allik
Pastel Spring Allık

Bugün sizlere benim bahar ve yaz aylarında en çok kullandığım allığı tanıtmak istiyorum. Pastel Spring Blush-on 10 allık hem boyutu hem rengi ile benim için kısa sürede vazgeçilmez oldu.

Çok tatlı bir pembe rengi sahip. Kullanımdan sonra yanaklar çok doğal bir görünüme sahip oluyor. Hani böyle koşarsınız da yanaklarınız pembeleşir ya aynen öyle bir görünüm sağlıyor.

Gramaj olarak 5g ama gerçekten çok uzun zamandır kullanıyorum hiç bitmeyecek gibi duruyor. Ayrıca tozuma olayı olmaması da benim bu allığı sevmemde çok etkili oldu. Boyutu küçük olduğu için her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Fırçası yok ama minik bir aynası mevcut.

image
Pastel Spring Allık

Pastel satan noktalardan bu ürüne 10.75 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu renk harici bir rengi daha var bu allık serisinin. O ise Turuncumsu şeftali tonunda. Bendekine göre ışıltılı duruyor ve daha az belirgin. Ambalajının içinde son kullanma tarihi bulunuyor. 

Haftaya yine ilgi çekici başka bir konu ile sizlerleyim. Takipte  Kalın. Görüşmek Üzere 😉

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2360 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/