Pastel Spring Blush -15

Pastel Spring Blush -15

Herkese merhaba
Nisan ayı geldi bahar geldi derken maalesef yağmuruyla ve soğuğuyla geldi. şu anda hava resmen buz kesiyor maalesef 🙁 Baharı mevsim olarak getiremesem de kozmetik ürünlerim de baharı getirmeye başladım ve kışın kullandığım soğuk renklerin yerini yavaş yavaş yazlık renklere bırakmaya başladım. Yazın kullanmak için aldığım Pastel Spring Blush -15‘i de sıklıkla kullanmaya başladım.
Pastel Spring Blush -15
Bir karadeniz insanı  olarak zaten yanaklarım al al. Ten makyajı yapmadan allık kullanmak neredeyse imkansız. Ten makyajı yaptığım dönemlerde farklı farklı allıkları denemeyi sevdiğim için alemde farklı tonlarda allıklar bulunduruyorum. Pastelin bu spring blush serisini ise çok seviyorum. İnanılmaz pigmentli ve kalıcılar. Seride 4  renk var diye biliyorum. Hepsi içinde ışıltı içeren allıklar.
Pastel Spring Blush -15
Harika bir turuncumsu renge sahip allık olarak da kullanmayı çok seviyorum ama açıkçası bu ara elim sürekli far olarak kullanmak için gidiyor. Crease bölgeme sürüyorum ve yaza çok yakışan harika bir makyaj elde ediyorum. Merak etmeyin o makyajımı videoya çektim düzenleyip sizlerle youtube kanalımda paylaşacağım 🙂
Pigmantasyonu, kalıcılığı ve rengiyle gönlümü fetheden ve çok işlevsel bulduğum PASTEL SPRING BLUSH -15- ile ilğili söyleyeceklerim bunlardı.Umarım faydalı bir yazı olmuştur.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1104 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com