Pastel Waterproof Dipliner

Pastel Waterproof Dipliner

Herkese mutlu haftalar 🙂

Hızlı bir göz makyajı yapmam gerektiği ilk anda eyelinera başvuranlardanım. O yüzden şu sıra en sevdiğim ürün Pastel Waterproof Dipliner. Kalın uçlu ve sabit olmayan fırçalara karşın bu fırça sabit ve incecik. Her daim kalın bir eyeliner çeken ben bile artık incecik yapabiliyorum.

pastel-waterproof-dipliner
Pastel Waterproof Dipliner

Dermatolojik olarak test edilmiş bu ürünün en iyi yanı hemen kuruyor olması. Göz kapağınıza bulaşmasın diye gerilmenize gerek kalmıyor.Tek yapmanız gereken kullanmadan önce çalkalamak:)

pastel-waterproof-dipliner
Pastel Waterproof Dipliner

Bir çok kozmetik mağazasında ve internette bulabiliyorsunz.  20 TL gibi bir fiyattan sunuluyor.
İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1956 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/