Penti İç Giyim

Penti İç Giyim

Merhaba,

Penti deyince aklımıza hemen çorap geliyor değil mi? Reklamlarda da hep çorap vurgusu var. Oysaki Penti harika iç giyim grubuna sahip. Bugün Penti İç Giyimden konuşacağız. Bunun yanı sıra mayo, bikini konusunda da oldukça profesyonel hale geldiler.

İç çamaşırı dıştan gözükmez. Kimi kalitesine, kumaşına, beden uygunluğuna bakarken kimisi nasıl olsa görünmüyor diyerek önemsemez. Bana göre iç giyim, dış giyimimizden daha önemli bir konu. Çünkü direkt olarak en hassas bölgelerimize temas eder.

Benim bir iç çamaşırından beklentim, kaliteli,cildime zarar vermeyecek bir kumaştan yapılmış olmalı, bedenime tam anlamıyla uymalı, fiyat ve performans uyumlu olmalı. Pentiden genelde külotlu çoraplarımı alırdım. Şimdi rengarek ve çeşit çeşit desenleriyle tüm bayanların gözdesi konumunda. Özellikle Penti kendi mağazalarını açtığında beri çok daha revaçta. Pek çok çeşidi reyonda görerek alabiliyorsunuz. Ayrıca Online Mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

Bir çorap alışverişi sırasında Penti’nin Sütyenleri dikkatimi çekti. 3 Al 2 öde kampanyası da olunca 3 adet birden almıştım. Çok memnun kaldım. Yumuşacık bir yapısı var. Hem sırt, hem cup ölçüsü olduğundan kendinie uygun bedeni bulabilirsiniz. Genelde firmalar cup ölçüsünü fix B cup olarak üretiyor. Sizde beden baktığınızda 80-85-90… diye aslında sırt ölçüsünü seçmiş oluyorsunuz. Yani sırtınız dar göğsünüz büyükse yada tam tersi durumda bu bedenler size genelde uymuyor. Ben sırt ve cup ölçüsünü seçemediğim ürünlerden uzak duruyorum. Bu ölçü sistemi sizin bedeninize tam uyan sütyen kullanmanızı sağlıyor. Örnek :80A, 80B, 80C, 80D gibi…

Aşağıdaki fotoğraftaki sütyen 2. Teniniz gibi. Öyle yumuşak ve hafifki hiç rahatsız etmiyor. Sanki 2. Teniniz gibi oluyor. En çok aldığım bu Ultimate Second Skin.

penti second skin sütyen
Penti Second Skin Sütyen

Bu ise toparlayıcı özelliğe sahip straplez kullanıma müsait bir sütyen. Diğerine göre daha sert bir yapısı var. Fakat göğüsleriniz iri ise kesinlikle çok güzel toparlıyor.

Penti Lotus Toparlayıcı Sütyen
Penti Lotus Toparlayıcı Sütyen

Bunların yanı sıra pek çok model var. Ben daha çok kıyafetlerin altına belli olmayacak klasik renklerdeki çamaşırları tercih ediyorum. Siyah, beyaz, ten rengi. Ama özel kullanım çok sıra dışı modellerde mevcut.

Atlet, külot, gecelik, pijama, mayo, bikini vb. pek çok alternatif ürün mevcut. Gözünüzü bir an olsun rengarek çoraplardan ayırıp iç giyime de bir göz atın derim.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

Toplam Ziyaret: 2447 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir