Perricone Md Nutritive Cleanser

Perricone Md Nutritive Cleanser

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere oldukça kısa bir şekilde Perricone Md Nutritive Cleanser yani temizleme jelinden bahsetmek istiyorum. Daha evvel tam boyunu yani 175 ml olanını kullanmıştım. Elime 59 ml olanı da geçince sizinle paylaşmak istedim. Perricone Md markası oldukça pahalı bir dermokozmetik marka. Markanın kurucusu kendi adını markaya vermiş.

Perricone Md Nutritive Cleanser, kuru ve normal ciltlere tavsiye edilen bir temizleme jeli. Buram buram bebek pudrası kokuyor. O pudra kokusundan kaynaklı cildimi kurutur diye düşündüm. Yanaklarımı az kurutsa da korktuğum gibi olmadı. Ürünün bu küçük boyu hediye olarak çıkmasaydı tekrar satın alacağım bir ürún değil. Evet cok bereketli ama cildimde bir değişim, temizlik hissi oluşturmuyor. Cilde canlılık vermeyi iddia etse de ben görmedim, duymadım… Fiyatı da oldukça pahalı olduğundan tekrar almayı düşünmüyorum. 

Ürünü eczanelerde yada online satış sitelerinde bulabilirsiniz.

Sizlerden kullanan var mı? Yorumlarınızı bekliyorum

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1125 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com