Philips Avent Göğüs Kalkanı

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün doğum yapacaklara ve yeni anne olacaklara çok faydalı bir üründen bahsetmek istiyorum. Philips Avent Göğüs Kalkanı lohusaların imdadına yetişen bir ürün. Doğum yaptığınız günden sonra ilk zamanlar emzirmek zordur. Sütün gelip gelmediği belli olmaz bebek memeyi tutmayı beceremez gerçekten zor günler ilk günler. Bir de bu emme-emememe sürecinde göğüs uçları yara olunca vay halinize. Krem sürüyorsunuz ama tekrar emdiği için bir türlü iyileşemeyen göğüs uçları ile karşı karşıya kalıverirsiniz. İşte bu durumda kurtarıcı Philips Avent Göğüs Kalkanı.

image
Philips Avent Göğüs Kalkanı

Kutusundan 6 parça çıkıyor. 2 tane delikli 2 tane deliksiz 2 de tekerlek şeklinde üründen oluşuyor. Tekerlek biçimindeki parçaya delikli ya da deliksiz kapakları takarak ürünü kullanıyorsunuz. Benim tercihim delikli olan parçadan oldu.

Neden derseniz? Pomat ya da krem sürdüğünüz zaman kalkan takınca göğüs uçları kıyafetinize temas etmediği için sürdüğünüz krem hem kıyafete bulaşmıyor hem de daha fazla fayda sağlıyor. Ayrıca göğüs teması olmadığı için yine sürtünmeden dolayı canınız yanmıyor. Delikli olduğu için de hava alıyor ve daha kolay iyileşme gösteriyor. Göğüs pedi de var diyorsanız. Göğüs pedi temas sağladığı için iyileşme sürecini bence uzatıyor. Ayrıca kalkanlara fazla gelen sütü biriktirerek kullanan annelere de denk geldim ben bu şekilde kullanmadım ama kullanım alanlarında bu da mevcut.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım. Görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 🙂

Toplam Ziyaret: 671 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir