Physicians Formulas BB Krem

Physicians Formulas BB Krem

Physicians Formulas BB Krem

Merhabalar,

Yaz geldiği için ince yapılı bir kapatıcı arayışı ile bu telaffuzu zor markanın BB kremini aldım. Ama kullanmaya başlayınca çokta ince yapılı olmadığını fark ettim:(

bbbbbbb

Kapatıcılığı epey güzel bir ürün ama cildi çok beyazlatıyor. Açık rengini aldım çünkü cildime en yakın bu tondu. Ama nemlendirme özelliği çok olduğundan ve  karma yapılı bir cildim olduğu için biraz yağlı bir görünüm oldu cildimde.

Physicians Formulas BB Krem
Physicians Formulas BB Krem

Ambalajı falan çok janjanlı:) Benim gibi şık ambalaj meraklılarını cezbediyor.

physicians-formula-super-bb-compact-cream-spf-30-8-g-nemlendirici-fondoten-gunes-koruyucu-kompakt-krem-6232
Physicians Formulas BB Krem

Güneş Koruması SPF 30 Faktör. Physıcıans Formula markası eczanelerde satılıyor. Ben 65 tl’ye almıştım. Ama şu an evimde ki kapatıcı çöplüğünde yerini almış durumda. Cildimi çok kuru hissettiğim bazı günlerde kullanıyorum. Ama çok belli olan kapatıcıları sevmem . O yüzden benim gibi düşünenlere bu ürünü tavsiye etmiyorum.

Haftaya görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Toplam Ziyaret: 1953 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/