Pink Ellys Likit Mat Ruj

Pink Ellys Likit Mat Ruj

Mutlu haftalar

Uzun süredir istediğim bir ürün çok minnoş birinden hediye olarak geldi. Yaz günlerinde şeftali rujları çok seviyorum. Hafif bir allık ile her an için hazırsınız. Pink Ellys markası bir süredir oldukça popüler.  Haydi, gelin incelemeye başlayalım.  Rujların üzerimde de yazdığı gibi güzellik gülümsemendedir. Bir kadın zaten en çok gülerken güzel olur derler mutluluğumuz yansıyor galiba:) Bu güzellik Pink Ellys Likit Mat Rujları ile çok daha kalıcı olacak gibi.,

Pink Ellys Likit Mat Ruj

Hafif tozpembelerden koyu kahvelere kadar her tonu barındıran bu seride aradığınız her rengi bulmanız mümkün. İlk katta rengini belli etse de ikinci katı seyir. Bende ki ruj Latte. Hafif hafif ışıltılar var içerisinde ama bence bu ruja metalik bir hava katmış. O yüzden daha çok sevdim.

Pink Ellys Likit Mat Ruj

Fırçasının ucundan hafif bir eğim var bu da sınırları yaparken kolaylık sağlıyor. Yaklaşık 4 saat hiç bozulmadan duruyor. Ben yemek sonrası da pek bir çıkma görmedim. Ama gün sonunda yer yer çıkmaya başladı. Silinmişlik gibi değil de komple o alanda ki ruj çıktı. Sanki elle utup çekilen bir yapışkan gibi.  Bundan dolayı biraz şüpheye düşmüştüm içeriği ile alakalı ama paraben içermiyor oluşu rahatlattı. Kokusu hafif şekerli bir tatlı gibi:)

Seriden bir rengi ya da bu ürünü denemenizi tavsiye ederim. İyi tatiller

Toplam Ziyaret: 1443 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir