Pot O’Miracle Marka Lip Balm

Merhabalar

Kışın en sevdiğim ürün bu lip balmlar. Watsons mağazasından kampanyada 10 Tl’ye aldığım bu lip balmı elimden düşürmez oldum. Özellikle gece yatarken sürdüğümde ertesi sabak yumuşacık dudaklarla uyanıyorum ki bu çok güzel bir his.

 

Beliz Kozmetik firmasının Amerika’dan ithal ettiği bir ürün. Ama Çin’de üretilmiş. 10 gr ama çok küçük bir miktarı bile nemlendirme için yeterli oluyor. Yani bütün bir kış yeter gibi görünüyor bana. Çocuklarım bitirmezse ben tek başıma bitiremem. Hatta bazen ellerimize de sürüyoruz. Hep sürersek hayatta yetmez bu bize bir kış. Gene alırız ne yapalım.

Rengi sarı-kahve arası bir renk. Yoğun nemlendirme vaadediyor ve başta da söylediğim gibi bence vaadini yerine getiriyor. Teneke kutusunun dizaynını da çok sevdim. Minnacık ama insana yoğun bir şekilde nemlendirir güvenini veriyor tasarımı. Nasıl yapabiliyorlarsa bilmiyorum insanlara ne hissettirmek istiyorlarsa hissettirebiliyorlar.

Watsons mağazalarına her gittiğimde kasanın yanında dikkatimi çekerdi bu lip balmlar. Bir sürü farklı şekilde lip balm var ama benim bunlar ilgimi çekerdi. Bununla ilgili bir psikolojik test yapılabilir. Seçtiğiniz lip balmın şekline göre karakter analizi:)))) Mesela ben “klasik” bir insan çıkardım bu seçimimle:)))) Klasik, gelenekçi falan olurdu sonuç bence. Ürünü Watsons dışında, Rossman, Gratis, bazı kozmetik satış siteleri ve eczanelerde de bulmanız mümkün.

Sonuç olarak bitirme sorumu soruyorum.Gene alır mıyım? Yazının gidişatından anladığınız üzere “kesinlikle evet”

Bir sonraki yorumda görüşmek umuduyla şen kalın, esen kalın:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 1478 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/