Pratik Eyeliner Çekme Aparatı

Pratik Eyeliner Çekme Aparatı

Bugün sizlerle son zamanlarda çok popüler olan pratik eyeliner çekme aparatından bahsetmek istiyorum. Piyasada özellikle de internet satışlarında bir kaç farklı markanın aynı amaçlı ürünü mevcut ve farklı farklı fiyatlara satılıyor. Yaptıkları iş aynı ve bence malzeme de aynı.

Rossmann mağazasını gezerken gözüm pratik eyeliner çekme aparatının satıldığı sepete takıldı. Fiyatı da piyasadakilere göre çok uygun sadece 6 tl. İçinden 2 tane parça çıkıyor ve birkaç farklı eyeliner çekme seçeneğinin yanı sıra göz farı için de farklı bir bölüm mevcut.

image
Pratik Eyeliner Çekme Aparatı

Kullanımına gelince hangi bölümü  kullanacaksanız gözünüze ona göre yerleştiriyorsunuz ve eyeliner ya da göz farını uyguluyorsunuz. Gerçekten zamandan tasarruf sağladığı gibi hatasız eyeliner çekmenize ya da far sürmenize yardımcı oluyor.

Kullandıktan sonra kirlenme durumu olduğu için ben ıslak mendiller temizleyip kuruluyorum.

Merak edenler ve denemek isteyenlerin yolu bence Rossmann’a düşsün 🙂

Haftaya yine farklı bir ürünle sizlerleyim. Takipte Kalın Görüşmek üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.2]

Toplam Ziyaret: 2716 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/