Pratik Göz Makyajı

goz-makyaji

Merhabalar,  yine Pratik Göz Makyajı ile karşınızdayım. İlk başta kullandığım makyaj ürünlerini göstereyim. Aslında pek fazla ürün kullanmadım. Fondöten niye yok demeyin. Çünkü hiç kullanmıyorum ve gerekte görmüyorum. The Balm’ ın Balm Jovi paleti genellikle elimin altında ve her daim çantamda bulunuyor. Eyeliner ve rimel olarak Farmasi’ yi tercih ettim. Pudram Max Factor ve rujum CK Rose Berry rengi. Ayrıca burada yok ama Avon’ un yeşil göz kalemini de kullandım.

goz-makyaji goz-makyaji

Aslında göz makyajı sade ve çok basit. Baz farı komple göz kapağıma uygulayıp kahverengi farla crease bölgesine gölge yaptım. Kaşlarımı boyayıp eyeliner sürdüm. Alt kirpik diplerine yeşil göz kalemi sürüp aydınlatıcı ile rengi hafif yumuşattım. Ardından rimel, pudra, allık ve rujumu sürerek makyajımı tamamladım.

Artık havalar soğuduğuna göre koyu renklere geçiş yapabilirim:)

Başka bir makyajda görüşmek üzere sevgiler…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2060 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirÇiğdem Kesik

Yazar Hakkında

(41 yazısı var )

Merhabalar.
Ben Çiğdem. Makyajı, kozmetik ürünlerini, gezmeyi, keşfetmeyi, doğa fotoğrafları çekmeyi çok seven biriyim. Bankacılık okudum ama TV’ de zevkle çalışıyorum ve Görkem’ in annesiyim:)
Makyaja dair herşeyi çok seviyorum. Bilmeyenler için www.makyajlikareler.blogspot.com.tr sitesinin sahibiyim. Bu platformda yazı paylaşmaktan onur duyuyorum. Burada yazı olarak önceliğim makyaj ve kozmetik olacak. Ama değişik yazılarla da karşınıza geleceğim.

Web sitesi: