Procsin Blue Anemon Peeling..

procsin

Procsin Blue Anemon Peeling

Bugün konumuz peeling olacak, çok hassas ciltler dışında haftada 1 veya 2 defa yüz peelingi, 2-3 defa da vücut peelingi yapmayı cilt bakımı rutinime eklemeyi doğru buluyorum. Tabi kullandığım peelingler de ara ara değişiyor. Bu şekilde hem yeni markalar ve ürünler denemiş oluyorum hem de cildime faydasını ölçmüş oluyorum kullandığım ürünün.

Bir süredir de Procsin Blue Anemon yüz peelingini kullanıyorum. Mavi anemon cilt için faydalı bir bitki, cilt elastikiyetinin geri kazanılasına yardımcı oluyor, ciltteki kırışıklar ile savaşıyor, cilt lekelerine iyi gelip,  parlaklık ve canlılık kazandırıyor. Böyle olunca da kozmetik sektörünün en çok tercih edilen içeriklerinin arasında yer alıyor.  Procsin‘de mavi anemonun cilde sağladığı faydalardan yararlanmak için bir mavi anemon serisi yapmış.

procsin
Procsin blue anemon peeling

Yaklaşık 4 aydır kullandığım peeling hakkında yorum yapabilirim artık.  Peeling kremleri genel olarak seviyorum, bu krem de ortalamanın üzerinde bir ürün olmakla beraber benim en iyiler listeme giremedi.

 

procsin
procsin blue anemon peeling

Tanecikleri oldukça kalın ve yoğun temizlik yaparken biraz yüzümü yorduğunu hissettim. Eğer fazla bastırarak uygulama yaparsanız o tanecikler yüzünüzü çiziyor biraz.

procsin
procsin blue anemon peeling

Bu kadar yoğunluğa rağmen peeling görüntüsü çabucak kaybolup yüz temizleme jeli gibi hafifçe köpürmeye de başlıyor.

Ürün çok çok az kullanımı gereken bir ürüne göre oldukça fazla miktarda, 100 ml. ve her cilt tipi için uygun deniyor. Ama dediğim gibi hassas ve kuru ciltlilerin bu peelingden kesinlikle uzak durmaları gerekiyor bence, ama benim gibi yağlıya dönük karma ciltler daha çok sevecektir tahmin ediyorum.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 5370 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir