Procsin El Kremi..

Bugün konumuz el kremleri ve nispeten yeni tanıştığımız bir marka olan Procsin el kremi. Procsin daha önceden sadece eczanelerde bulabildiğimiz ama artık Watsons‘da da satılan bir marka. Ne yalan söyleyeyim,el kremini ilk denediğimde  bu kremi hiç sevmedim, yapış yapış bir his bıraktı elimde ve deneyen çoğu kişi de benim gibi düşündü. Ama evde daha sonra gece yatmadan önce aman ne olacak nasıl olsa emilir gider düşüncesi ile denediğimde tuhaf bir şekilde o ilk etkiyi yaşamadım. Krem nispeten çabuk emildi ve aslında kokusunun da beyaz sabuna benzediğini fark ettim. Bazen ilk intiba yanıltıcı olabiliyor evet.

 

procsi krem
Procsin el kremi

Kremin 15 GKF’ü (Güneş Koruma Faktörü) olmasına rağmen gündüz çok tercih edeceğim bir ürün değil. Yapısı normal gözükmekle birlikte gün içinde emilimi daha zor, beklemek gerekiyor ve baskın kokusu yüzünden de rahatsızlık duyulabilir. Ama gece bunlar beni rahatsız etmiyor, kolayca sürüp yatıyorum.

Krem yoğun yapısı ve nemlendirmesi nedeni ile kışın tercih edeceğim el kremleri arasında yer alıyor. Procsin ürünlerine eczaneler ve Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 2093 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir