Procsin El Kremi..

Bugün konumuz el kremleri ve nispeten yeni tanıştığımız bir marka olan Procsin el kremi. Procsin daha önceden sadece eczanelerde bulabildiğimiz ama artık Watsons‘da da satılan bir marka. Ne yalan söyleyeyim,el kremini ilk denediğimde  bu kremi hiç sevmedim, yapış yapış bir his bıraktı elimde ve deneyen çoğu kişi de benim gibi düşündü. Ama evde daha sonra gece yatmadan önce aman ne olacak nasıl olsa emilir gider düşüncesi ile denediğimde tuhaf bir şekilde o ilk etkiyi yaşamadım. Krem nispeten çabuk emildi ve aslında kokusunun da beyaz sabuna benzediğini fark ettim. Bazen ilk intiba yanıltıcı olabiliyor evet.

 

procsi krem
Procsin el kremi

Kremin 15 GKF’ü (Güneş Koruma Faktörü) olmasına rağmen gündüz çok tercih edeceğim bir ürün değil. Yapısı normal gözükmekle birlikte gün içinde emilimi daha zor, beklemek gerekiyor ve baskın kokusu yüzünden de rahatsızlık duyulabilir. Ama gece bunlar beni rahatsız etmiyor, kolayca sürüp yatıyorum.

Krem yoğun yapısı ve nemlendirmesi nedeni ile kışın tercih edeceğim el kremleri arasında yer alıyor. Procsin ürünlerine eczaneler ve Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2039 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: