Promalt Alkolsüz Malt İçeceği

Merhaba herkese. Bugün yine emziren anneler için faydalı bir yazı yazmak istedim. Promalt Alkolsüz Malt içeceği emzirme döneminde annelerin kurtarıcısı bir içecek.

Piyasada süt arttırıcı bir sürü ürün var. Hem destekleyici haplar ki bunlardan birini ben doktor tavsiyesi ile kullandım. GNC Brewer Yeast ı daha doğum olmadan kullanmaya başlamıştım ve doğumdan sonra da devam ettim ta ki stoklar tükenip bulamayana kadar. Sonra yeni arayışlar içine girdim ve Promalt alkolsüz malt içeceğini denedim.

image
Promalt Alkolsüz Malt İçeceği

İçeriğinde şekerin yanısıra niasin, pantotenik asit, vitamin b6, vitamin b2, folik asit, biolin ve vitamin b12 de bulunuyor.Malt ve tahıl içeren bir içecek. Firma tarafından %100 doğal olduğu söyleniyor.

Üretim yeri Türkiye ve Promalt bir Türk markası. E-Bebek, Hepsi Burada, N11 gibi birçok onlinesatış mağazasında bulunabiliyor.Fiyatı 5 TL. Farklı sitelerde zaman zaman indirimleri olabiliyor.

Tadı ilk içtiğimde pek hoşuma gitmedi ama 2. içişimde bayağı bir sevdim. Şıra veya şerbet kıvamında bir tat alıyorsunuz. Ben soğuk içmeyi denediğimde daha çok sevdiğimi çözdüm. Ayrıca yine de sevmezseniz içerisine maden suyu ekleyip içebilirsiniz.    Sütünüzün arttığını 3 gün içinde hissedeceksiniz.

Toplam Ziyaret: 1712 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 19 Ortalama: 2.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir