Protex Nemlendiricili Sıvı El Sabunu

Bugün sizlere uzun bir süredir kullandığım ve çok memnun olduğum Protex Nemlendiricili Sıvı El Sabunundan bahsetmek istiyorum.

Bu ürün ile elimde egzama olduktan sonra tanıştım. Doktorum ilk zamanlar zeytinyağı sabunu önerdi daha sonra da nemlendiricili sabunlar kullanmamı tavsiye etti. Hal böyle olunca bir arayış içerisine girip Protex Nemlendiriciliyi keşfettim.

Kullanmaya başladığımdan beri bir daha egzamam tekrarlamadı diyebilirim.

Protex Nemlendiricili Antibakteriyel Sıvı Sabun cildi yumuşattığı bilinen nemlendiricilerle cilde nemlendirici bir his veriyor. Uzun süreli koruma için bakteri birikimini azaltırken, bakterilerin %99,9’unu da yok ettiği araştırmalar sonucu ulaşılmış sonuçlarından.

300 ml basmalı şişesi olmak üzere, 700ml ve 1800ml lik toplamda 3 boyu mevcut.

Tüm marketlerde bu ürüne ulaşabilirsiniz. Fiyatı 10 TL civarı. 

Haftaya yine ilgi çekici başka bir konu ile sizlerleyim.

Takipte Kalın 😉

Görüşmek Üzere 😉

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 1735 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/