R De L Young Nail Fuits Tırnak Süsleri

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlere Naili art sevenlerin rahatlıkla kullanacağı bir üründen bahsetmek istiyorum. R De L Young Nail Fuits Tırnak Süsleri benim son zamanlarda tırnaklarımı süsler oldu.

Bu tırnak süslerinin 2 çeşidi mevcut. Bugün sizlerle paylaşacağım olan meyveli olan. Elmalar, kirazlar, ananaslar,  kiviler, çilekler ve daha bir çok meyve tırnaklarınızı süslemeye hazır bir kutunun içinde sizi bekliyor desem 🙂

image
R De L Young Nail Fuits Tırnak Süsleri

Kutunun içindeki süsler fimo maddesinden oluşuyor. Sert yapıda değiller. Tırnağın şeklini kolaylıkla alabilecek bir yapıya sahipler. Saymadım ama içinde çok fazla sayıda süs mevcut.

R De L Young Nail Fuits Tırnak Süsleri
R De L Young Nail Fuits Tırnak Süsleri

Tırnağı süslemeye başlamadan önce baz olarak bir oje seçmek gerekiyor. Benim size tavsiyem baz ojeyi seçerken kullanacağınız süsü güzel göstermesini düşünerek baz ojeye karar vermeniz olacaktır.

R De L Young Nail Fuits Tırnak Süsleri
R De L Young Nail Fuits Tırnak Süsleri

Baz ojeyi uyguladıktan sonra tam kurumasını beklemeden kurumasına yakın zamanda seçtiğimiz süsü dikkatlice tırnağımızın üzerine yerleştirip kenarlarından hafifçe bastırmanız gerekiyor. Tırnağınızdaki oje tam kuruduğunda da üzerine şeffaf tırnak cilası uygulayıp işlemi tamamlıyoruz.

Fiyatı 4,99 tl. Uzun sürede kullanılacak sayıda süs içeriyor. Sorularınızı ve yorumlarınızı merakla bekliyorum 🙂

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 530 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/