Re Life Detoks Bandı

Merhabalar

Bugün farklı bir ürünle sizlerleyim. Re-life Detoks Bandı. Sağlıklı yaşam için destek ürünleri hep ilgimi çekmiştir. Bu detoks bandı da sağlıklı yaşama destek ürünlerinden.

re
Re-life Detoks Bandı

Öncelikle detoks nedir onu öğrenelim. Detoks zehir atımı, arınma anlamına gelir. Vücudumuza çeşitli yollarla giren zararlı toksinlerin atılması işlemidir. Relife Detoks Bandı vücudumuzdaki toksinleri atarak yenilenmemize yardımcı olmayı, yağların çözülmesini sağlayarak kilo vermemize yardımcı olmayı, bağışıklık sistemimizi güçlendirmeyi,stresi azaltmaya yardımcı olmayı ve uyku kalitesini arttırmayı vaadediyor.

re3
Re-life Detoks Bandı

Kutunun içinde 8 adet poşet ve her poşette 2 adet bant mevcut. Uyumadan önce iki ayağın tabanına yapıştırıyorsunuz ve sabaha kadar kalması tavsiye ediliyor. Fiyatı 25 TL.  Ben Rossman mağazasından almıştım.

detoks2
Re-life Detoks Bandı

Sabah uyandığınızda gerçekten çok koyu bir renk oluşmuş oluyor. Benim düşüncelerime gelirsek, alma sebebim refleksolojiye duyduğum ilgiydi. Ayrıntıya girmeden söz etmek gerekirse refleksoloji, ayak tabanımızın vücudumuzun bir haritası gibi olduğunu, her bir bölgenin vücudumuzun bir organını temsil ettiğini ve buralara masaj yapmanın o organların iyileşmesini sağladığını söylüyor diyebiliriz.

Relife detoks bantlarını 3 gece kullandım. Aslında kür halinde kullanılmasını , yani aralık vermeden 8 gece kullanılıp bir kaç ay sonra tekrarlanmasını öneriyorlar ama öyle kötü bir kokusu var ki kullanmak istediğimde bu koku aklıma geliyor ve vazgeçiyorum. Kullandığım ilk gece , gecenin bir vakti kalkıp ayaklarımdan çıkarıp attım. İkinci ve üçüncü gecelerde çok yorgundum sanırım sabaha kadar varlığını hissetmedim bile. Ertesi sabah daha dinç uyanmayı vaadediyordu ama açıkçası ben kendimde öyle bir etki hissetmedim. Belki 8 günlük kürü tamamlarsam bir fark görebilirim ama pek sanmıyorum:)

Kutuyu incelediğimde içeriğinde ağaç sirkesi özü, bambu sirkesi özü,kitin ve chitosan,negatif iyon tozu ve vitamin c olduğu yazıyor. Çin’den ithal edilmiş.

Sonuç olarak çok merak ettiğim bir üründü ve deneme amaçlı aldım. Bir daha almam, tavsiye de edemem çünkü bir etki hissetmedim (kötü kokusundan başka:))

Şimdilik bu kadar, sevgilerimle……

 

Toplam Ziyaret: 2328 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 22 Ortalama: 2.6]

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. ben relife detoks bandını kullandım süper etkisini gördüm. kutudan 4 çift çıktı ve 4 gece iki ayağımda uyguladım ve bence sonuç kokusuna rağmen süper. yine alacağım. senin test etmen ve algılaman da hata var sankim. belki de senin ürün farklı sonuçta 8 günlükmüş senin ürün

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz. İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum. Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli. Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici. Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/