Real Technigues Arched Powder 100 – Bold Metal Kavisli Pudra Fırçası

 

Merhaba,

Bugün sizlere bir fırça tanıtmak istiyorum. Real Technigues Arched Powder 100 – Bold Metal Kavisli Pudra Fırçası ama ben onu allık için kullanıyorum. Allık kadar bence uyguladığımız fırça da çok önemli doğal bir görüntü vermesi açısından. Bu fırçaya bakarken direkt allık fırçası olarak kullanmaya karar verdim ve hemen almıştım. Bir süredir de kullanıyorum. Yumuşaklığı ile ve allık uygulandıktan sonraki yüzde bıraktığı görüntü ile benim gönlümü çaldı 🙂

Özelliklerine gelirsek; Kavisli ve farklı kıllardan oluşan yapıya sahip. Pudra ve benim için allığı bu sayede eşit bir şekilde doğal olarak dağıtıyor. Sentetik kıllardan oluşuyor. Aslında beyaz kıllardan oluşuyor ama yıkamaya fırsat bulamadan fotoğraf çektiğim için benim allık rengimi görüyorsunuz fırça uçlarında şu an.

real-technigues-arched-powder-100-bold-metal-kavisli-pudra-fircasi
Real Techniques Pudra Fırçası

Fiyatına gelirsek. Real Techniques Bold serisi fiyat olarak biraz yüksek. Bu fırçada 125 TL normalde ama şu an Kadınlar Günü indirimi dolayısıyla her yerde farklı farklı indirimler var. Hatırladığım kadarıyla, Gratis  ve www.kozmela.com %40, Watsons ise %25 indirimli satıyor. Kaçırmadan alın derim eğer stokta kalmışsa 😉

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım.

Görüşmek üzere;) Takipte Kalın 🙂

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1233 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/