Real Tecniques Allık Fırçası

Merhaba 

Bugün sizlerle  Real Techniques Blush Brush – Allık Fırçasını paylaşacağım. 

Fırçanın özelliklerine gelirsek acayip yumuşak bir fırça. En severek kullandığım fırçalarım genelde Inglot fırçalarımdı ama bu fırça onlara göre çok daha yumuşak ve yapı olarak da çok ince. Gerçekten sürekli allık sürme ihtiyacı doğuruyor insanda 🙂 

Fırçanın renginden zaten bahsetmeye gerek bile yok. Fırçanın uygulama kısmında tabi ki rengin bir etkisi yok ama baktıkça içi açılacak bir pembe tonda bu fırça. Sap kısmı ise çok rahat kavranıp tutulabilen dokunuşu yumuşak bir malzemeden üretilmiş.

Allık uygularken üst kısmı ile uyguluyoruz ama sonra yanları ile yüzümüzün istenilen bölgesine dağıtıyoruz. Orta kısmı  uzun, yan kısımları kısa kıllardan oluşan bu sentetik fırça allığı öyle güzel dağıtıyor ki bu yüzden çok doğal bir görüntüye sahip oluyoruz. Bir yerde allık kesinlikle toplanmıyor çok doğal bir şekilde yayılmış oluyor.

Fırçanın uç kısmındaki kıllar altına göre açık renkte fotoğraftan da gördüğünüz gibi. Daha henüz hiç yıkamadım ama bakalım yıkayınca ne ile karşılaşacağım onu da merak ediyorum. Ayrıca bu fırça ile bronzer da uygulanıyor bilginize… 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1605 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/