Rebul Kolonya..

Eskiden hiç kolonya sevmediğim gibi kullanmazdım da hatta misafirlikte falan ikram edildiğinde asla almaz almak zorunda kalırsam da gidip hemen elimi falan yıkamak isterdim. Ama son zamanlarda çıkan kolonyalar o kadar hoş kokulu ve kalıcılar ki masamda, evde, çantamda her yer değişik kolonyalar bulundurur ve kullanır oldum. Rebul Kolonyaları artık yaz kış parfüm gibi kullanılabilecek kokular  üretmeye başlamışken, bu güzel kokuları değerlendirmemek olmaz. Rebul Kolonya birbirinden güzel yasemin, yeşil çay, lime, mandalina, lavanta gibi kokular denenmek için bekliyorlar.

Rebul Kolonya
Rebul Kolonya

Rebul markasına ait kolonya ve kokular en sevdiklerim arasında yer alıyor. Çeşidi bol ve fiyatları da uygun.  Markada sanırım 10 adet kolonya çeşidi bulunuyor ki içlerinde bir tek klasik limon kolonyası yok.  Şu anda benim kullandığım yasemin kokusu böyle hafif baygın, tam bir çiçek ve pudra kokusunun birleşimi ve oldukça kalıcı. Ice ise aslında eşime aldığım ama benim de kullandığım ve çoğu erkek parfümünde alt koku olarak aldığım bir koku. Ice’ı sadece buz kokusu olarak tanımlamamış Rebul, turunçgiller, menekşe, frezya, yeşil biberiye, amber notalarının buz ferahlığı ile buluşması olarak tarif etmiş. Detaylı bilgiyi Atalierrebul sayfasından alabilirsiniz.

Siz de benim gibi kolonyaları parfüm olarak kullanmaya başladıysanız Rebul’un birbirinden güzel kokularına şöyle bir bakın derim, benim aklım kalan daha en az 3 kokusu daha var, onları da en kısa sürede deneyeceğim. Markaya ait kolonya ve diğer ürünleri kendi sayfasından veya marketlerden temin edebilirsiniz. Ayrıca Rebul’un bütün ürün yelpazesinin yer aldığı  mağazaları da Atelier Rebul olarak pek çok yerde, özellikle AVM’lerin içinde  bulunuyor.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 963 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir