Redist Body Cream

Redist Vücut Kremi

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizinle ilk olarak saç ürünlerini kullanıp çok memnun kaldığım, kalitesini beğenip diğer ürünlerine merak saldığım Redist markasının bir ürününden söz edeceğim.  

redist-body-cream
Redist Vücut Kremi

Ürünün üzerinde vaatleri yazıyor. İlk satırları okurken eyvah dedim. Kesin çok yoğun yapılı, zor emilen bir üründür bu. Çünkü çatlakları önlemekten, çok iyi nemlendirmekten bahsediyordu. Ürün tüm bunların aksine jel yapısınında etkisi ile sanırım, çok iyi ferahlattı cildimi. Hem nem verdi hem de nem verirken bunaltmak yerine daha iyi ve ferah hissettirdi. Anında emilmesi ise beni mest etti.

redist-body-cream
Redist Vücut Kremi

Ürünün içerik kısmını ise yorum yapmaksızın paylaşıyorum sizinle. Çünkü bu konuda doğru yorum yapacak kadar bilgi sahibi değilim.

Ürünün çeşitli sitelerde 3-14 Lira aralığında satıldığını gördüm. 200 ml bir ürün için fiyatı oldukça iyi. Kuaförlerin tercih ettiği ve kuaförlere yönelik ürünleriyle tanınan Redist markasının bu ürününü de bittikten sonra yeniden satın almayı düşünüyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1876 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com